[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1756
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Naine ikka süüdi ja jeepile ei tehta midagi. Tal võib auto katki olla või midaiganes. Sellesmõttes et mingi trahvi talle kindlasti leiab vajadusel, aga avariiga pole ta seotud.
    confirmin

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #1757
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Ma ei ole 100% kindel aga kas parklas tehtud avarii kuulub üldse kindlustuse alla? Ma mõtlen tavalist mitte kaskot.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #1758
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        lol

        Comment

        • Strawberry
          Varasemalt kasutaja "romeo"
          • Aug 2012
          • 1229

          #1759
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
          Ma ei ole 100% kindel aga kas parklas tehtud avarii kuulub üldse kindlustuse alla? Ma mõtlen tavalist mitte kaskot.
          Vanasti oli juristidele palju vaidlemisainet sel teemal. Kuna liiklusseadus ja liikluskindlustus kehtis ainult Eesti teedel, siis oli tõlgendamise küsimus, mis on tee ja mis ei ole.

          Hetkel kehtiv seadus katab kõik, isegi põllumaa. Mõne erandiga.

          (2) Teeliiklus käesoleva seaduse tähenduses on käesoleva seaduse §-s 4 sätestatud sõiduki kasutamine Eesti territooriumil.
          (3) Teeliiklus käesoleva seaduse tähenduses ei ole liiklus:
          1) hoone sees ja sõidukis, välja arvatud hoones asuvas parklas;
          2) kohas, mis on eraldatud ja tähistatud võistlusteks või treeninguks;
          3) tegutseva lennuvälja territooriumi osal, mis on liikluseks suletud.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1760
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            lol mulle on kaks korda sisse keeratud, õige pisut bumperit kriimustatud, mõlemal korral parklas. Mõlemal korral 700$ kindlustuse käest saanud. Korda pole viitsinud teha, ootan kolmanda laksu veel ära siis ostan 300$ eest uue :D

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #1761
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              lol mulle on kaks korda sisse keeratud, õige pisut bumperit kriimustatud, mõlemal korral parklas. Mõlemal korral 700$ kindlustuse käest saanud. Korda pole viitsinud teha, ootan kolmanda laksu veel ära siis ostan 300$ eest uue :D
              Pretty sure that's fraud.

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #1762
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                Pretty sure that's fraud.
                oi kuidas mulle meeldivad idioodid, kes võtavad sõna teemadel, millest nad sittagi ei jaga.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #1763
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Strawberry , kas sa oled bm?

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #1764
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    Strawberry , kas sa oled bm?
                    bm ? Bad Manner ?

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #1765
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas vennike Vaata postitust
                      oi kuidas mulle meeldivad idioodid, kes võtavad sõna teemadel, millest nad sittagi ei jaga.
                      Peaaegu identne kohtuasi käis see aasta korra meediast ka läbi. Sisuks olid liikluskindlustusmaksed, mille eest reaalset tööd ja parandusi ei tehtud.

                      Milline kindlustus sulle lihtsalt pappi käe peale laob anyway ? Tavaliselt käib ikka arve alusel.

                      Seal kohtuasjas oli nii, et peale väikest värvikriipimist mees lasi sõbral (kellel oli töötav autogaraaži business) liikluskindlustuse jaoks arve kirjutada. Kindlustus maksis summa kinni, aga reaalselt autole ühtegi parandustööd ei tehtud.

                      Kohus ütles....
                      wait for it..
                      .
                      .
                      .
                      BOOM! FRAUD!
                      Last edited by Strawberry; 23.12.12, 05:29.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1766
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                        Peaaegu identne kohtuasi käis see aasta korra meediast ka läbi. Sisuks olid liikluskindlustusmaksed, mille eest reaalset tööd ja parandusi ei tehtud.

                        Milline kindlustus sulle lihtsalt pappi käe peale laob anyway ? Tavaliselt käib ikka arve alusel.

                        Seal kohtuasjas oli nii, et peale väikest värvikriipimist mees lasi sõbral (kellel oli töötav autogaraaži business) liikluskindlustuse jaoks arve kirjutada. Kindlustus maksis summa kinni, aga reaalselt autole ühtegi parandustööd ei tehtud.

                        Kohus ütles....
                        wait for it..
                        .
                        .
                        .
                        BOOM! FRAUD!
                        Kui ma ei eksi, siis vennike elab Austraalias ja eeldan, et ta jutu tegevus on toimunud kaugel mandril. Seega tead peast Austraalia seadusi ja muid asju?

                        Comment

                        • Strawberry
                          Varasemalt kasutaja "romeo"
                          • Aug 2012
                          • 1229

                          #1767
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Kui ma ei eksi, siis vennike elab Austraalias ja eeldan, et ta jutu tegevus on toimunud kaugel mandril. Seega tead peast Austraalia seadusi ja muid asju?
                          Ma tean ainult seda mida meedia mulle ette söödab <3

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1768
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Ma tean ainult seda mida meedia mulle ette söödab <3
                            Palju õnne! Siis su teadmised üldjuhul on väga moonutatud ja subjektiivsed.

                            Comment

                            • Loksutaja
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jun 2010
                              • 448

                              #1769
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              tundub levevaator

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #1770
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Tundub olevat iroonia.

                                Comment

                                Working...