Re: [NL200-600 FR] Rudi Säästukas shoppamas
Sama siin, mul suht sama detsembri graafik nagu sul.
Ilus aasta giraaf, wd!
Uuel aastal uue hooga!
Algselt postitas RudiTurbo
Vaata postitust
Ilus aasta giraaf, wd!
Uuel aastal uue hooga!
TC
K
7

Comment