[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1546
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    balla
    edit: kohvi pole 260k peale siuke röövel?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #1547
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Kled highroller, osta midagi uuemat ja väiksema kilometraaziga :)

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #1548
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Lisa natuke €€€ juurde ja:

        * http://www.auto24.ee/used/1133265
        * http://www.auto24.ee/used/909888
        * http://www.auto24.ee/used/1123173
        * http://www.auto24.ee/used/834105
        * http://www.auto24.ee/used/1087884 - midagi sarnast, mis mul -osta nats toorem velg alla ja läheebbb!

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1549
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Nojah, seda öeldi ka enne 530d ostmist, et JUMAL AUTA kui katki hakkab minema :D Olen siis 3 aastat alati hooldusesse minnes pannud ilge budgeti valmis ja pärast tulnud suure naeratusega hooldusest kuna raha võeti ainult paar senti võrreldes plaanituga :D Veel enam, et autoroolis olen ma loose agressive, veermikud, mootorid ja kõik muu saab minu kasutuses ikka kõvasti vatti. Turbo on siis ainuke asi, mis sõjaväe jooksul 5'te sõdurit pidevalt Tallinna ja Võru vahelt sõidutades ära väsis ning sõjaväe viimastel kuudel tuli oma niigi väikeseks kahanenud BR'ist turbo vahetus teha, kuigi ka see polnud minu jaoks probleemiks.

          Ei plaani ka selle autoga väga pikalt sõita, vb ei jõua ma isegi korralisse hooldusesse minna, enne kui müüma hakkan, sest kevadel tahan osta oma praeguse dreamcari 535d 200KW. Juba käisin ühega ka proovisõitu tegemas ja märja asfaldi peal sai sellega sedasi istmesse imetud juba, et raske on seda juba praegu mitte osta, aga hetke Eestis müügil ainult 3 tükki selle mootoriga ning talvel nendest kilowattidest väga palju kasu nagunii ei ole, seega seitsmese kogemus vahepeal talvel kuniks 535d'de valik müügiturul suureneb peaks olema hea mõte !

          Ma katsun jah mingi diagnostika sebida, veermik tundus proovisõidul muidugi nagu pehmete amortidega rongis, ülisujuv oli kõik.

          Comment

          • ESTPatrick
            Olümpsi Mägi Aivar
            • Nov 2008
            • 5572

            #1550
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Ma voin oma opelit laenata kui häda kaes ja bemm tükkideks. Ostmisest ara siiski unista

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1551
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Lisa natuke €€€ juurde ja:

              * http://www.auto24.ee/used/1133265
              * http://www.auto24.ee/used/909888
              * http://www.auto24.ee/used/1123173
              * http://www.auto24.ee/used/834105
              * http://www.auto24.ee/used/1087884 - midagi sarnast, mis mul -osta nats toorem velg alla ja läheebbb!
              Sellest ajast peale kui mu isal oli 728i kui ma väike tatt olin, on mul BMW geenides ning ma ühtegi muud automarki ei aktsepteeri üldse, enne kui mu rahakott ulatub Ferraride ja muude superautodeni :D

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #1552
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Ole ettevaatlik selliste autodega. 4-5k remondiarve ei pruugi olla midagi ebatavalist sellise auto juures. Seda muidugi juhul, kui lased teha asjatundjal ja lased alati kõik ära teha, mis vaja. Kalla ja talla jutt on bs. Iga auto tahab hooldust. Eriti see vana, ruunatud luksushobune.
                Mul siin tuttav kah müütas samasugust ja keksis, et selle auto ülalpidamiseks raha ei kulu. Lihtsalt ei lagune. Kui mindi korraliku kohta ülevaatama asja, selgus, et selline tûhine asi nagu roolilati tilkumine ja käigukasti jõnksatused külmast peast eii olnud tuttavale probleemina tundunud. Kasti remont koos mingi hüdrosidurivahetusega ja uus roolilatt maksavad 7k koos tööga. Kuna eelmine omanik oli autode koha pealt lammas, siis tema mittelagunemisest ja odavatest hooldustest on mõistetav. Sama lugu on kõikedi uuest peast milj. Maksnud ja tänaseks 200+km sõitnud luksussedaanidega. Kui ostad, siis osta värskem masin ja kui rahakott ei kannata, siis ei ole mõtet wannabe olla ja osta tutikas mazda6 vms mainstream masin.

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #1553
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  miks traktor?

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #1554
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Kasti remont koos mingi hüdrosidurivahetusega ja uus roolilatt maksavad 7k koos tööga.
                    Jube ulme arved öeldakse igas hirmutavas postis. Ma miskipärast arvan, et samad tööd saab poole odavamalt tehtud kui ise natukenegi asja tajud ja käpp sees kuskil.

                    Pappi on, siis muidugi osta see mis meeldib. Ise võtaks ilmselt täpselt sama masina sellise eelarvega

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #1555
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      kui kevadel nagunii uuesti vahetama hakkad siis milleks sellist raha ajutise masina peale kulutada ?
                      siis hakka jälle müüma ja siis ei saa vajalikku hinda ja tõesti kui juhtub ,et midagi katki läheb siis võib häving olla tummine.
                      pealegi talv tulemas ,ei ole väga vahet ju millega siin soola sees istud. 10a vana ja üle 10k euri ei tundu eriliselt hea pakkumisena anyway.(see sihuke isiklikum mõttetera)
                      obv. kui tõsine margifänn siis ehk arusaadav.
                      Last edited by lennuk; 24.10.12, 12:03.

                      Comment

                      • Ajuvaba
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 634

                        #1556
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        mina soovitaksin Saksast BMW-sid tuua, saad normaalsetel teedel rullinud auto. Hind peaks ka 20% odavam olema. Lõpp hea kõik hea.

                        Comment

                        • Ecuador13
                          🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                          • Aug 2009
                          • 730

                          #1557
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          osta tutikas mazda6 vms mainstream masin.
                          palun, ei

                          Rudi go for the BMW!

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #1558
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                            mina soovitaksin Saksast BMW-sid tuua, saad normaalsetel teedel rullinud auto. Hind peaks ka 20% odavam olema. Lõpp hea kõik hea.
                            Pole ise ühtegi autot toonud saksast ja ei oska tõesti 100% vaielda. Aga kui mobile.de hindu sirvida aegajalt, siis minu meelest on seal autod ja rattad samas hinnas või kallimad. Järeldus siit on lihtne...siia tuuakse kas ära ruunatud masinad või mingid kindlustuse teemad. Ma ei leia muud seletust. Olen nõus, et kellel on kontakte ja oskab otsida võib tõesti maasika otsa sattuda, aga niisama käed taskus saksa minna ja loota minimaalselt 20% võitu hinnas oleks veits palju tahta vist.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #1559
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Hommikul just pasundas, et Amserv pakub teenust saksast auto toomisele mobile.de kaudu. Teenus oli ming 699€ ja mingi garantii vist sai ka nende poolt mõneks ajaks.

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #1560
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Milleks üldse osta endale seda siis, kui kevadel plaanis 535 ligi võtta. Sul endal raskem seda kevadel müüa, usun et 530 müük läheb lihtsamalt. Kui plaan kindel siis lase ostueelne kontroll teha.... http://www.carmasters.ee/ või Unitedmotors
                                Last edited by Ints; 24.10.12, 13:51.

                                Comment

                                Working...