[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • UdusOlevSiil

    #46
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Kas stars jamas või Sa ei kasutagi auto rebuy-d?

    Teine käsi on päris nutune ja edu EV joone jälgimisel :)

    Comment

    • leits

      #47
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      no worries .. ma tõmbasi -6BI .. hakkasin õlut jooma .. pean midagi muutma, karma on halb

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #48
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Algselt postitas UdusOlevSiil
        Kas stars jamas või Sa ei kasutagi auto rebuy-d?

        Teine käsi on päris nutune ja edu EV joone jälgimisel :)
        Stars on suuht lagine hetkel ja viskab aina seda reload errorit, aga mul vist reloadib ka alles 45$ pealt. Et mõni ranka sugune arvaks, et olen fish, kui mul 47.56$ on lauas :P

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #49
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          No täiesti perses, tõmbasin selle alguse jama peaaegu nulli tagasi, aga pole lootustki. -175$ jälle ning kuu kasum on nüüd pärast 26k kätt 37$

          Eelmine kuu NL25's oli 27k kätt vist kokku ja kasum 600$.

          Tra, mix NL25's siukest paska ei näe? NL50's on nagu teine kaardipakk. tõstan 2$ 33'ga EP'lt, mingi yrood tõstab 3.50$ peale, flop on 378, saan flopil all ini, obv mängiti 77'ga sedasi.
          Siis mingi faking idioot slowplayb oma topsetti ja mul on obv vaja 88'ga madalam set riverisse hittida täiesti puhtal boardil ja all ini ikka ja stack läind jälle
          Siis on vaja turnis top2 omale tõmmata, kui flopis on idikal set juba.
          Ning non SD langeb ka lihtsalt valusa kraadiga alla viimased 6k kätt, enne oli evenis.

          Tra , peaks äkki NL50 6maxi proovima. Kõik aina postitavad igalpool mingeid 6maxi heateri graafikuid.
          Üx nädal veel kooli, siis tuleb mingi enamvähem vaba nädal, grindin end pooleks siis.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #50
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            MILLEGA CALLITAKSE NOH?

            Teen praegu 6 maxi, sain peale selle veel ühe korra set over set ka fishi käest , kuid nii palju actionit on, et hetkel veel olen evenis.


            PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            saw flop | saw showdown

            Button ($55.20)
            SB ($60.05)
            Hero (BB) ($50.50)
            UTG ($96.25)
            MP ($115.75)
            CO ($16.60)

            Preflop: Hero is BB with A, K
            UTG bets $2.50, 1 fold, CO (poster) calls $2, Button calls $2.50, SB calls $2.25, Hero raises to $12, 1 fold, CO (poster) calls $9.50, 1 fold, SB calls $9.50

            Flop: ($41) 5, 10, 10 (3 players)
            SB checks, Hero bets $38.50 (All-In), CO calls $4.60 (All-In), SB calls $38.50

            Turn: ($122.60) 7 (3 players, 2 all-in)

            River: ($122.60) 2 (3 players, 2 all-in)

            Total pot: $122.60 | Rake: $3

            Results:
            SB had 7, 9 (two pair, tens and sevens).
            Hero mucked A, K (one pair, tens).
            CO mucked K, 9 (one pair, tens).
            Outcome: SB won $119.60

            Comment

            • mihke666
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 228

              #51
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              sinu sitt

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #52
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                mul oli sama case umbes kaks päeva tagasi NL10s.. tohman raiseb 1taala peale, teine callib.. ma reraisen AK'ga 5 taala peale.. mõlemad callivad..
                flop 223.. cbet 9 taala.. esimene tohman allin, teine fold.. callin.. mehel 34s.. tunne oli õige et tal ei ole kaarti... aga ikkagi et kolmele pihta sai ja ei kartnud, et mul overpair o.O p.s. minu call oli muidugi ka halb.

                Comment

                • leits

                  #53
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  pole hullu rudi .. mul on 8BI downswing :) mõtlen kas mängin täna yldse or not :D

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #54
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Ja mul oli 11BI downswing nl50's. I hope it's over, ptuiptuiptui.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #55
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Algselt postitas mihke666
                      sinu ****
                      Sina kolmbeti edasi oma QT'ga ja ole kuss!

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #56
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        See siis selle nädala kokkuvõte, hea, et nädala sees vahepeal väike pluss õnnestus teha. Aga uskumatu kui stabiilselt nonSD läheb alla. Ma ei tea, see vb sellest, et 3 betitud pottides ei hittinud või siis on need idioodist limp caller regularid minu mängust sotti saanud ja aina floativad ja võtavad mult potte ära. Muidugi viimased käed olin ikka päris tiltis ka ja suur osa lollusi ka sees vist.
                        See nädal siis panen rõhku rohkem kvaliteedile ja üritan mingeid reade regularide kohta rohkem saada, mängin vist maximum 9 lauaga, et käigud rohkem läbi mõelda, eelmine nädal kohati võtsin juba üle 12 laua ja natuke rutates tegin otsuseid ja läbimõtlemata. Aga kuna mu kuukasum kukkus nulli tagasi, siis ma ei teagi, kui nüüd veel miinus peaks jätkuma, siis kaua ma julgen siia NL50'sse jääda. Jubedalt ikka vihkan seda limiiti Pokerstarsis rsk!
                        Kui peaks siis failima NL50's see nädal, siis tegelen vb millegi muuga natuke. Nädalavahetusest algab vaba nädal koolist, siis ehk teen mõned SNG eksperimendid jälle. Äkki saab sellest NL50st üle hüpatud kuidagimoodi :)

                        Comment

                        • leits

                          #57
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Panen sulle lohutuseks enda nädala graafiku ka, kus on näha, et nädalalõpp oli UP AND DOWN .. perses ühesõnaga


                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #58
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Algselt postitas leits
                            Panen sulle lohutuseks enda nädala graafiku ka, kus on näha, et nädalalõpp oli UP AND DOWN .. pe**es ühesõnaga


                            Einoh, valus 800$'ine run enne seda, kui asjad perse läxid :)

                            Comment

                            • leits

                              #59
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #60
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Algselt postitas leits
                                teen üle pika aja turnat täna. 4 mindi pärast hakkab 10+1 30k gua ..äkk ihitin
                                loodame :)

                                Comment

                                Working...