[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1576
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Eile gamblisin ühes 109$ rebuys omale 1125$ ja täna satelliteerisin Sunday miljonisse ja pingutasin 264ndale kohale 616$.

    AKs vs 55 lubas veel turnist FD'ga, aga not :/

    Nende kahe tulemusega sai siis see üx perseläinud turniiripühapäeva -1000$ neutraliseeritud ning siiski peaks turniirid ka see kuu plussi jääma.

    Kes WSOPi osasi vaadanud, siis seal oli selline vend nagu Marc Andre Ladoceur, Sunday millionis täna osalesin potis, kus Ta sai triple up, ma jäin tänu teisele donkile BE. Teda kohtab vahel ka NL1000 laudades.

    Cashis ka asi taaskord õige suuna võtnud ja ehk tuleb veel viimaste öödega lisa.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1577
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Full Tiltist siis nagu 130.07$ maast leitud :D

      Auto ostu lükkasin siiski edasi hetkel ning mõne tunni jooxul katsun oktoobri kuust ka rääkida

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1578
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Oktoober tekitas siis sellise naljaka graphi.



        Enamuse kuust oli ikka päris crap jooks ja lauad olid ka suht pasad. Aga sita jooksu ajal tuleb ennast ka natuke süüdistada, ei teinud enam kõige paremat mängu ka ise ning BE periood probably pikenes ka tänu sellele. Väga palju mõjutasid tulemust ka 3 full stack suckouti NL400's, mis pmst siis 2.4k$ short termis. Õnneks tuli piisavalt volüümi ja kuu algusepoolne alla EV jooks jõudis balansseeruda NL200's ning kuu kokkuvõttes siiski napilt üle EV tuli vist.

        Üle pika aja siis 150h kuu kah, VPP'si nüüd aasta lõpuni vaja 30k, et 200k milestone kätte saada, see kuu tuli 18900.
        Peaks easy game olema, aga mõlemas kuus üx ligi kahenädalane turniiri reis, ex see natuke segab kaarte, kas tuleb see milestone pingutusega kätte või tuleb standard grindiga ära.

        E: Statsid oli see kuu muide 11/8 :D :D
        Last edited by RudiTurbo; 01.11.12, 02:07.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1579
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Vinivici twitteris selline link, et kuidagi keegi kuskil siiski veel datamineb PS'i mänge.
          NL200 biggest winners this year



          Minust kõrgemal asuvad väiksema kätearvuga ainult vinivici ning iamwater, nice :)

          Comment

          • totaldonk
            Grinder
            • Dec 2009
            • 914

            #1580
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Oops, Sorry!
            404 Not Found

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1581
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              gmh, on kadunud jah praeguseks. Eks see on mingi salajane underground PTR värk, millel hoitakse madalat profiili :P

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #1582
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                HHdealer pakub täitsa avalikult starsi käsi müügiks nii, et dataminemine pole kuhugi kadunud.

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #1583
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  jube nitine värk sul see oktoober, mäletan, et üks pyhapäev teenisin ca 13 000 VPP-d :)

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #1584
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                    jube nitine värk sul see oktoober, mäletan, et üks pyhapäev teenisin ca 13 000 VPP-d :)
                    segane

                    Comment

                    • DaBeat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 404

                      #1585
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      HHdealer pakub täitsa avalikult starsi käsi müügiks nii, et dataminemine pole kuhugi kadunud.

                      HHdealer ei paku enam starsi käsi.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1586
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        106. koht Sunday Million II = 1131.83$

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1587
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Pärast 2.5h'st lendu, 30 minutist rongisõitu ja ligi kolmetunnist bussireisi olen Bristolis hotellis voodis koos Big Maciga :D Reisimine teeb kõhu tühjax!

                          Ülehomme siis UKIPT Day1B level 1 set over set ja money well spent :D:D

                          Homme lähen vaatan kasiino üle ja uurin natuke linnas ringi, hotellituba on 10ndal korrusel, kui ühte lolli kardinat kahe avamatu akna vahele polex topitud, siis olex suht kõva vaade.

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #1588
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Good luck man!

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #1589
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Yeah, õnn kaasa!!

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1590
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                GL Waldo.

                                Eile bookisin Praha hotellid ära. Ööbin kahes erinevas. Kuu alguses Hiltoni lähedal ning alates 9ndast Holday Innis, mis on Corinthiase lähedal.

                                Mängid Baltic Winter Festivali kah?

                                Comment

                                Working...