[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BentleyMulsanne
    Bännitud
    • May 2012
    • 499

    #1501
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Rasv kaob energia kuluga st kalori defitsiit peab olema kehas.

    Tihti ongi parem lihtsalt toitumisega kaotada mõnel inimesel kui mingi trenniga koos... Teatavasti teeb enese liigutamine veel parema söögiisu :D
    Mida paremini toitumine on kooskõlas trenniga seda enam rasva kaob algusest peale, vastasel korral kaob hoopis märkimisväärselt lihast ja alles siis tihase talvevarud.

    Kangitrenn loob võrreldes ujumisega kehas vägagi erineva hormonaalse seisundi.
    Last edited by BentleyMulsanne; 05.10.12, 10:36.

    Comment

    • mait47
      Jube Noob
      • Jul 2011
      • 192

      #1502
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
      gmail.com?
      +1
      Gmailis võimalik nii, et sisselogimisel saadab sms-i koodiga mis sisestada tuleb. Salvestab arvuti mälu järgi 2ks kuuks. Kui teisest arvutist proovida siis küsib insta.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1503
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
        gmail.com?
        ei. pokkeriprod.com

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1504
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          Esimene full stack NL1000

          Grabbed by Holdem Manager
          NL Holdem $10(BB) Poker Stars
          Hero ($1,000)
          BB ($1,167)
          UTG ($1,000)
          UTG+1 ($1,267)
          UTG+2 ($1,270)
          MP1 ($454)
          CO ($1,537)
          BTN ($2,017)

          Dealt to Hero A A

          fold, fold, fold, MP1 calls $10, fold, fold, Hero raises to $45, BB calls $35, MP1 calls $35

          FLOP ($135) 8 7 3

          Hero checks, BB bets $99, MP1 folds, Hero calls $99

          TURN ($333) 8 7 3 2

          Hero checks, BB bets $225, Hero calls $225

          RIVER ($783) 8 7 3 2 7

          Hero checks, BB bets $780, Hero calls $631 (AI)

          BB shows K K
          (Pre 19%, Flop 8.4%, Turn 4.5%)

          Hero shows A A
          (Pre 81%, Flop 91.6%, Turn 95.5%)

          Hero wins $2,042

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1505
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            Max value

            Grabbed by Holdem Manager
            NL Holdem $1(BB) Poker Stars
            SB ($54.89)
            BB ($208)
            UTG ($203)
            UTG+1 ($79.57)
            UTG+2 ($62.07)
            CO ($100)
            Hero ($101)

            Dealt to Hero Q A

            fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2.35, SB calls $1.85, fold

            FLOP ($5.70) 4 9 Q

            SB checks, Hero bets $99.40 (AI), SB calls $52.54 (AI)

            TURN ($110) 4 9 Q 4

            RIVER ($110) 4 9 Q 4 6

            Hero shows Q A
            (Pre 70%, Flop 62.8%, Turn 81.8%)

            SB shows A 2
            (Pre 30%, Flop 37.2%, Turn 18.2%)

            Hero wins $107

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1506
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              lol, viimane.

              Comment

              • N1x0n
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 155

                #1507
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                Mida paremini toitumine on kooskõlas trenniga seda enam rasva kaob algusest peale, vastasel korral kaob hoopis märkimisväärselt lihast ja alles siis tihase talvevarud.

                Kangitrenn loob võrreldes ujumisega kehas vägagi erineva hormonaalse seisundi.
                Lisaks tasub kõik saia/nisu tooted menüüst välja kirjutada Õlu ka ofc .. pigem jooge puhast alksi .. joote vähem aga purjus olete rohkem ::...
                Päästerõngas hakkab iseenesest vähenema

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #1508
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  Millest sellised liigutused tulevad ? Mingid readid või seekord lambist?

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #1509
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Max value

                    Grabbed by Holdem Manager
                    NL Holdem $1(BB) Poker Stars
                    SB ($54.89)
                    BB ($208)
                    UTG ($203)
                    UTG+1 ($79.57)
                    UTG+2 ($62.07)
                    CO ($100)
                    Hero ($101)

                    Dealt to Hero Q A

                    fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2.35, SB calls $1.85, fold

                    FLOP ($5.70) 4 9 Q

                    SB checks, Hero bets $99.40 (AI), SB calls $52.54 (AI)

                    TURN ($110) 4 9 Q 4

                    RIVER ($110) 4 9 Q 4 6

                    Hero shows Q A
                    (Pre 70%, Flop 62.8%, Turn 81.8%)

                    SB shows A 2
                    (Pre 30%, Flop 37.2%, Turn 18.2%)

                    Hero wins $107
                    ma ei saa aru kuidas see saab max value olla peale selle et said koguraha seekord. see on ju täpselt samaolukord mida sa rääkisid nelikuga poti suureks ajamiseks. ainult cooler callib sind. ja A2s on väga cooler olukord siin. veitsa parem seis sul kui QQ vs AKo. max value oleks overbet flop ja shove turn. saad hea equityga sisse ja kui callib flopi selle käega ja foldib turni siis teeb tema vea. EV põhine peaks ikka max value otsus olema.

                    muidugi sa võisid ka lihtsalt nalja teha ja ma ei saanud sellest aru

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #1510
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Misclick või väga spets tell IMO.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1511
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Ei ole mingit misclicki, oli tuju lihtsalt. Kui ma kõrvallauas NL1000 mängin, siis mul vahest 50bb'se stacki vastu NL100 on suht savi, ma lihtsalt teadsin, et kui hittis flopi any draw, any pair, siis callib, kui ei hittind, siis ei calli, kui olen beat, siis stackid lähevad sisse nagunii. Obv, minu geniaalne checkimiste ja pisikeste bettide jada on suurema EV'ga, aga ma olen very fucking overrolled for NL100 ja vahest on mul lihtsalt savi :D


                        Ärkasin kell 4 öösel umbes,tegin +2.6k$ sessiooni , grindisin suht kella kaheni päeval, siis läksin Paf Live. Crushisin seda taas suht kenasti kuni kahe viimase lauani, olin selline medium stacker ja kohtusin AKs vs 99 preflop all in sedasi, et mul oli 1bb ja 1 ante rohkem kui vastasel, 450k pot, FT keskmine stack oleks olnud kuskil natuke üle 300k. Flop 292 ja not this time then :D

                        järgmine käsi sain UTG pealt 1 bb Q4o sisse, SB tegi unreal foldi ja BB checkis JTo'ga, aga tuli jälle VERY BAD BEAT ja olin 16ndana out(Probably olex selle käe võiduga väga reaalne comeback olnud). Pärast seda oli mõne käega 11 alles ning siis käis kuskil pool tundi lol retarded bubble foldimine, kuskil 4-5 stacki olid M2 suurused umbes ja tegid seal võidu foldimist. 450k stackiga olex neid seal mõnuga nussind ja top5 olex olnud suht kerge tulema taas. Üx vana foldis ennast nii, et tal jäi 5 handed lauas SB pealt mingi 4 antet alles, mõne käe pärast lükkas Q7o UTG ja mitme callijaga board jooksis AKJTx :D:D
                        Sõber tegi ka mitu unreal comebacki , 2 korda turniiri keskel tuli 1bb pealt tagasi ja oli ka lõpus nende võidufoldijate hulgas, aga mõned shoved ikka tegi ning oli nende shortstackerite chipleader :D ja vedas FT'sse välja. Table draw andis kahjuks otse bb'sse ja tuli any two call teha, kuigi olid 3-4 stacki, kes iga hetk ka lükkamas.
                        Last edited by RudiTurbo; 06.10.12, 23:26.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1512
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


                          R U READY?
                          Ma ise hakkan pileteid ja muud kräppi bronnima novembri alguses

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1513
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Ei teadnudki, et Eureka veel seal sellisel kuupäeval on, probably siis mõtekas seda ka juba teha lol. Sul vist seal postituses GSOP ME struktuuri link valesti pandud.

                            Mul UKIPT'le juba mineku Easyjet bronnitud, panin igaks juhuks ära, sest üleelmine lend oli 200 Euri, eelmine 100 Euri ning see lend mis mul vaja oli veel 40 Euri. Edasi Pariisi pole veel bronninud. Tsehhi asju ka vist siis kuskil Novembris bronnima.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #1514
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Novembri lõpus on Tallinn All In & Baltic Winter Festivali comboüritus, seega ma sinna ning prolly peale seda otse Prahasse (3-4ndast detsembrist kuni 15ndani)

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #1515
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                Jah, sama plaan :)

                                Comment

                                Working...