[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CheckRaise
    Julm Donk
    • Dec 2010
    • 86

    #3046
    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

    õnnitlused, saab veel veidi discgolfi loopida

    Comment

    • Jäämees
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1182

      #3047
      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

      Nice WP! Ajab endal isu peale MTTsid näppida uuesti :D

      Comment

      • lambitont
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1095

        #3048
        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

        congratz!

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #3049
          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

          :D Thx

          Naljakas, et juhtus jälle nii, et ei olnud tavapärane grindi öö kodus arvutitaga, vaid olin Kõrvemaal ja ööbisin kuskil lambitoas mitmete inimestega.

          Veidi pärast kella üheksat hakkas mingi Cornhole mäng, kus loobitakse "riisikotte" aukudesse, loositi tiimid ja olin oma järge ootamas. Kuna enamus seltskonda oli purjus, siis aeg venis ja venis ja minu kord jõudis kätte kuskil 21:45, olin juba veidi närvis, sest plaanisin napilt enne late regi lõppu kirja panna. Sai siis esimene match ära võidetud ja jooksin kohe ruttu autosse iPadi järgi. Napilt enne täistunni pausi sain end turniirile kirja.

          Kuna olin cornholis edasi saand, siis järgmisele matchile läksin iPad kaenlas, cornhole match sai küll kaotatud, aga matchi kestel vaatas mulle vastu AA ning lükkasin avangule 3Beti, kuskilt tagantpoolt tuli suur cold4Bet ja kuna ei teadnud, kui kaugel ma mõnest wifi antennist asun, siis igaks juhuks poole käe pealt DC'd kartes shovesin kogu stacki sisse ja ennäe, vastas KK :) Stack duublis ning võimalik, et tuleb pikk öö.

          Cornholes sain põske, seega läksin tuppa, kus ööbima pidime. Disc golfijad pidid ka mingi cashilaua varsti avama ja mõtlesin, et lähen iPad kaenlas sinna, aga sain juba veel veidi stacki lisa ja mõtlesin, et jään tuppa ja katsun oma lisarakebacki kätte saada. Järgnes vist ligi poolteist tundi ikaldust, kui pmst ei mänginudki ühtegi kätt.

          Üldiselt turniiri plaan oli mängida võimalikult tightilt ja lihtsalt, sest eelmine päev olin 24h üleval , magasin umbes 9h ja ärkasin hommikul 5:30 ning olin sinnamaani ärkvel olnud, ehk suht väsinud juba selleks hetkeks. Igatahes, mida mäletan, et turniiri jooksul lugesin kokku 9 paari AA'si, millele kahel korral olid vastu Kuningad ja ühel korral 3way QQ vs AQ väiksemate stackide vastu. Lõpupoole sain AK vs AQ vastu näppe ja tundus, et mäng läbi, sest jäin kuskil 6bb kanti, aga kiire comeback ja stack oli pea sama, mis enne ning ühekorra mäletan veel, et langesin umbes 4bb peale ning sai samamoodi kiirelt stacki sarnaseks comebackitud.

          Lõpus oli pidevalt mõned shortstackid, tänu kellele plaanisin ladderida, aga samas peas oli ka see, et olen nii tihti end bubbelittesse nittind. Aga kaardid selliseid olukordi väga ei pakkunud ka, kus väga potensiaalseid lighte olukordi võtta ja enamvähem mängisin lõpus lihtsalt kaarti jätkuvalt.

          9nda koha heitlus oli vaevaline, kui ise olin ka shortide hulgas ja pidevalt shortid survivesid all ine, aga lõpuks ei mäleta, kas üks juba kadus või mitte, aga sain A7'ga SB 8To shove vastu ise end keskmike hulka ja järsku kadusid väiksed ning tuli ka käsi, kus üks võttis kaks ühe käega välja ja oligi mingi 55k või 66k juba GRT, siis oli juba suht pingevaba mäng, aga teised shortid tundusid ikka selliseid tightipoolsed ja Chipleader oli pikalt ees, arvasin, et suudan nad outlastida probably veidi rohkem chipliidrile vastu hakates ja peagi olin juba teise koha stackiga kah.

          Lõpus olin üliväsinud ja väga ei tahtnud postflop monsterliidriga jageleda, enamasti lihtsalt shovesin, viimane käsi A9o shove vb oli ka veidi luuga suur openshove, arvestades, et 3 koht oli minust palju väiksem ja võis varsti langeda, aga kuna polnud tavapärane FT strukuur, siis vast pold nii hull kah, igatahes 66 vastu flip ära ei tulnud ja tuli kolmanda kohaga leppida. Flopist Talle set, ning kolm ärtut, mul Ah, aga blankis ära kahjuks :)

          Üks asi tuli veel meelde, FT algusepoole openfoldisin 99 UTG +1 vist, mis minu stacki suuruses enamusele maailmale instashove, aga ma olen 99'tega nii krdi palju vastu pead saanud tähtsates kohtades, kõige suurem kord Sunday Miljoni 14 koht ja lihtsalt foldisin ära ning minu tagant oligi KK millegivastu all inis, HUHU, Superuser fold :D Oleksin muidu 9nda koha ja 15K'ga lõpetanud :)
          Last edited by RudiTurbo; 09.11.15, 06:01.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #3050
            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

            Tuli veel meelde, et kuskil kella 2 aeg hakkasid mõned purjus discgolflased tuppa magama saabuma ja railisid seal osad mind mõnda aega ja kui hommikul FT just lõppema hakkas, siis hakkasid kõik ärkama ja sööma minema ja osad jälle railisid mind, siis kui juba suuremad summad GRT oli, seega veidi oli ka distractionit lõpus.

            Disci võistlus läks sellele järgneva väsimusega endal perse, vihma sadas ja ei viitsinud neid kettaid enam üldse kuivatada, tahtsin lihtsalt asjaga lõpule saada :D

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #3051
              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

              Üks asi tuli veel meelde, FT algusepoole openfoldisin 99 UTG +1 vist, mis minu stacki suuruses enamusele maailmale instashove, aga ma olen 99'tega nii krdi palju vastu pead saanud tähtsates kohtades, kõige suurem kord Sunday Miljoni 14 koht ja lihtsalt foldisin ära ning minu tagant oligi KK millegivastu all inis, HUHU, Superuser fold :D Oleksin muidu 9nda koha ja 15K'ga lõpetanud :)
              Mitu bb stack oli, et selliseid ulmefolde tegid?

              Comment

              • Herbert Sammal
                Jube Noob
                • Jul 2013
                • 165

                #3052
                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                Üks päev sai kodus homegame-i tehtud mõne tuttavaga. Tuli jutuks, et kes mu lempar mängija on. Ütlesin, et RudiTurbo. Nad ei teadnud sind. Pead Hellmuthi moodi discgolfi võistlusele minema. A la Lady Gaga imiteerijad laulmas vms. Varsti celeb.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #3053
                  Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Mitu bb stack oli, et selliseid ulmefolde tegid?
                  Ma ei mäleta, mis see BB see hetk oli. Kas nendest Quarterlitest ei jookse Starsis replayd? Mängisin terve turniiri iPadiga, pean enne history tellima ja importima, et miskit järgi vaadata :D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #3054
                    Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                    Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                    Üks päev sai kodus homegame-i tehtud mõne tuttavaga. Tuli jutuks, et kes mu lempar mängija on. Ütlesin, et RudiTurbo. Nad ei teadnud sind. Pead Hellmuthi moodi discgolfi võistlusele minema. A la Lady Gaga imiteerijad laulmas vms. Varsti celeb.
                    Haha Thank You.

                    Ju siis, ei olnud piisavalt suured huvilised, mul omalajal alustades päevikud olid suurimaks motivatsiooniks ja tänu ranka blogile vast olengi seal, kus olen :)

                    Cashimängijad saavad salaja raha teenida, tournakunnid saavad kuulsust :D

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #3055
                      Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                      gg

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #3056
                        Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                        Samas ega mingi Kq,aj,up to 99 ei pruugi eriline equity olla 10-20bb ep-t avades kas shove v mr, kuigi kipume seda eeldama. Balanseerimiseks siiski vajalik, et sul päris open premium poleks

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #3057
                          Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                          laulupidudel 10-20bb deep ei pea imo balanseerimise peale mõtlema.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #3058
                            Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                            Jõuluvanad veel eksisteerivad

                            Comment

                            • lambitont
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1095

                              #3059
                              Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                              wow

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #3060
                                Re: [NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

                                Korralik tegelane, mitmel laual ka veel

                                Comment

                                Working...