[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #1531
    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

    vähemalt saad keppi. parem kui kuival olek

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1532
      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

      lol ja nüüd siis 1$ rebuys võidan kõik all inid nii HU kui 3 way , kui taga olen imen ära ja 5.8 mil stack hetkel taas 15 out 0f 280.

      17k osalejat kokku. See heater lõppeb kindlasti sellega, et saan top100 eest 100$ ja THX VERY FUCKING USEFUL.

      Last edited by RudiTurbo; 14.10.12, 23:14.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #1533
        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

        QQ vs AQs kotti obv, 97's koht

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #1534
          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

          see on üks paremaid 9gagi pilte imo.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1535
            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

            No suka, heater hilineb

            200k VPP milestone utsitab ka tagant tra, ei saa rahulikult võtta, need boonused on saatanast.
            Last edited by RudiTurbo; 20.10.12, 03:49.

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #1536
              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

              Diz is how we roll

              Grabbed by Holdem Manager
              NL Holdem $1(BB) Poker Stars
              SB ($39.66)
              Hero ($101)
              UTG ($139)
              UTG+1 ($44.90)
              UTG+2 ($79.57)
              MP1 ($125)
              CO ($146)
              BTN ($183)

              Dealt to Hero K K

              fold, UTG+1 raises to $3, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $8, UTG+1 calls $5

              FLOP ($16.50) T T 2

              Hero checks, UTG+1 bets $9, Hero calls $9

              TURN ($34.50) T T 2 2

              Hero checks, UTG+1 bets $27.90 (AI), Hero calls $27.90

              RIVER ($90.30) T T 2 2 7

              UTG+1 shows 3 2
              (Pre 17%, Flop 11.9%, Turn 90.9%)

              Hero shows K K
              (Pre 83%, Flop 88.1%, Turn 9.1%)

              UTG+1 wins $87.50

              Täitsa "They always have it" run on, ei taha enam foldida ka kõike. 90% flopi eduseisud ei heiduta vastaseid hetkel väga :]

              Vähemalt tegi vahepeal tuju paremaks, et 2 minuti jooksul ühe ja sama shortie vastu õnnestus TT vs QQ ja JJ vs QQ pre pähe tõmmata , esimeses käes oli tal veel kuskil 160bb'd ka.

              Kuu ev bb/100 on hetkel kuskil 3.8bb peal, aga kuna ma olen päris palju alla ev ja kõrgemad limiidid on põhilised kebberniitijad, siis pole kõige parem kuu tulemas hetkeseisuga.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #1537
                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                Comment

                • totaldonk
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 914

                  #1538
                  Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                  ::D:DDD NUTS

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #1539
                    Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                    Täna mängisin päris pikalt kuskil 20 laua ümber, 5k käelisi sesse pole ammu õnnestunud teha, isegi kui 10h on grinditud järjest. Eile ja täna mõlemad tuli 5k käelised sessioonid ning täna õnnestus 1.3k$ rohelist tekitada, nüüd jõusaali ja ehk pärast õnnestub veel üks sess teha, siis on päris tubli weekend.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1540
                      Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                      Kui see auto nüüd mõne tuttava oma olnud või keegi teab rääkida, et sellel kohe käigukast või mootor minemas, siis rääkigu kohe välja või muidu saab sellest minu aastalõpu preemia järgmise nädala algusest

                      http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1086156

                      LIKE A BOSS!

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #1541
                        Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                        Millega praegu sõidad ?:)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1542
                          Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                          530d 2001 juba hakkab kolm aastat täis saama. Saaksin vahetus + money, mulle juba öeldi pmst jah sõna pärast eilset proovisõitu, minu käes on otsustamisrõngas.

                          Comment

                          • mait47
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 192

                            #1543
                            Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                            Enne otsustamist uuri e65 hooldus ja remondihindasid igaks juhuks et hiljem halba üllatust ei tuleks.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1544
                              Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                              Käi mingi pädevas kohas ostueelses kontrollis ära ja kui turbod just laiali igahetk lendama ei hakka siis kalla ja talla imo .

                              Comment

                              • raidov
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 436

                                #1545
                                Re: [NL100-400 FR] Rudi Helikopterit Kuldamas

                                +1 leitsile, muidu on hea pill, aga parandada on kallis

                                Comment

                                Working...