[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #346
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Lahe heateri poiss ju. :)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #347
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Algselt postitas BuildUp
      Lahe heateri poiss ju. :)
      Heaterist asi kaugel, reiki olen ka rohkem maxnud kui kasumit tulnud ! :)

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #348
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Vähemalt jooksed üle EV. ;D

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #349
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          See oli ka rekord jah, vahepeal jooxin suht pikalt järjest üle EV ning terve eelmine kuu oli ka esimene kuu elus üle EV ;D
          Huvitav on see, et üle EV kuud kipuvad olevat 0 või miinuskuud tihtipeale ;D

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #350
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Kas täna oled NL25 kergema teenistuse peal? 8)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #351
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Algselt postitas pastilaa
              Kas täna oled NL25 kergema teenistuse peal? 8)
              Jah, vaadates kõigi hiigelsuuri volüüme olen hakanud natukene 18-20 tablemist proovima NL25's ja seni on nuts olnud.
              Üle 1100 käe tunnis ning absoluutselt mõtlema ei pea, et laudadest raha kätte saada, suht mõnus laxida ikka.
              NL50's on pidevalt mingid haiglased swingid, suht rahapõletamine on NL50 mängida, kui samal ajal võix NL25's stabiilselt raha korjata.
              Hetkel teen väixe pausi ning praegusel kellajal siiski lähen jätkan NL50 6maxiga :)

              Senise kahe hyper multitabling grindi graafik selline siis hetkel!

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #352
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Mine perse, NL50 jälle -150$ 700 käega.

                Kõik NL25 grind nullis , "#)?(/%"#()=ER"!?#(!"/#()=%&"#%/()#!

                No mix ma ei või oma fking 4k$ täis saada, nüüd jälle 500$ puudu, lifetilt nahhui
                Teen selle 4k$ vist NL25 täis ära, viskab üle see NL50 swingimine praegu.

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #353
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  Täna siis jälle NL25, alustasin üle pika aja juba õhtul mängimist, kuskil 7-8 vahel ning praeguseks hetkeks +150$ jälle, vahepeal oli +200 juba käes, aga lõpus väike set over set ja niisama sitta jooxu kah. Täna ma seda viga ei tee, et NL50 lähen :D

                  Võix hea sujuv joox jätkuda, tulex ehk +300$ päev NL25's , see olex sweet :)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #354
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    No +300$ päev ei jäänud siis kaugele. Rekord grind siis, eelmine rekord oli vist 7k kätt. Seekord siis kahe sessiooniga 10 792 kätt. Aega läx vist natuke alla 10h.

                    Jama, et lõpus nii palju igast keppi juhtus, aga üldiselt väsimus andis ka tunda, riveril ära drawitud käte vastu foldimist ei suutnud üldse teha ning kohati vist Cbettisin kah lampi, kui ma polnud preflop agressorgi jne :) Mingid kaks luckboxi olid ka vahepeal lauas, kes tõmbasid mõlemad 2 korda järjest mingid sick kalli hinnaga drawd ära, pold midagi teha!

                    Mõned suckoutid tegin ise kah vähemalt, üx eriti magus oli kui teist korda täna floppasin AQ'ga AKQ flopi ning oli tunda, et vastasel on KK, esimesel korral Ta sai mu raha kätte, kuid teisel korral riverdasin ühe ässa lisaks :)



                    Njah, senine kuu rekord kätearv on midagi 42k vist, selle löömiseks vaja teha 4 sellist päeva nagu täna, lol!!

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #355
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      No kuidas ma lähen madalamale limiidile raha teenima
                      krt

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #356
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Täna siis kolmandal katsel ligi 100 osalejaga Pühapäevasel algajate tourneyil tuli Final table hit ära. Sai kahjuks taas neljanda kohaga lõpetatud, nagu Pokkeriprode tournal. kKuid 4st esimesest live tournast 2 FT'd, looking good :)

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #357
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Algselt postitas RudiTurbo
                          Täna siis kolmandal katsel ligi 100 osalejaga Pühapäevasel algajate tourneyil tuli Final table hit ära. Sai kahjuks taas neljanda kohaga lõpetatud, nagu Pokkeriprode tournal. kKuid 4st esimesest live tournast 2 FT'd, looking good :)
                          wp. vaatasin jah nimekirjast, et keegi on hittinud.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #358
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Kaks korda täna QJ'iga top2 vs set flopist. Ning KJ top2 vs AA, mis imes kõrgemad kaks paari riveriks.

                            4k kätt, lõpux siiski 50$ kasumit imesin kokku kuidagimoodi, aga päris ropp oli see sess siiski !

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #359
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Tehti kaks rõvedat suckouti täna sessi alguse poole. Aga võib andeks anda, sest laudasi kinni pannes, leidus ikka üx laud jälle, kus avastasin, et oli Big blind sisse pandud, kui omaarust olin juba kõikidel laudadel auto post linnukese ära võtnud.

                              Ja selles lauas siis juhtus selline BEAUTIFUL käsi!

                              PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              saw flop | saw showdown

                              MP2 ($25.70)
                              CO ($25)
                              Button ($58.05)
                              Hero (SB) ($25.50)
                              BB ($27.20)
                              UTG ($5.15)
                              UTG+1 ($23)
                              MP1 ($35.40)

                              Preflop: Hero is SB with K, J
                              1 fold, UTG+1 calls $0.25, 4 folds, Hero bets $1.25, 1 fold, UTG+1 calls $1

                              Flop: ($2.75) 10, Q, 5 (2 players)
                              Hero bets $2, UTG+1 calls $2

                              Turn: ($6.75) 3 (2 players)
                              Hero bets $5.25, UTG+1 calls $5.25

                              River: ($17.25) 9 (2 players)
                              Hero bets $12, UTG+1 raises to $14.50 (All-In), Hero calls $2.50

                              Total pot: $46.25 | Rake: $2.25

                              Results:
                              Hero had K, J (straight flush, King high).
                              UTG+1 had 9, A (flush, Ace high).
                              Outcome: Hero won $44

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #360
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Sai NL100's käidud siis. Algus oli siis kohe päris sick. Esimene full stack all in käsi dongi vastu bottom set, Tal top2 + Flush draw turnis, river insta süda ja pot dongile.
                                Järgmiseks oli mingi donk mul vastas ja floppasin QJ'iga J7x ning tuli reraise flopil, otsustasin, et 70$ stackiga donk on piisavalt donk ja läxin all ini, river 7, vastas oli Q7 :)

                                Siis tuli päeva kulminatsioon suckout, converter hetkel ei tööta millegipärast, seega peab niisama jutustama. AQ preflop standard, donk callib flop, A63, panen Cbeti ning olen 150$ deep ja donk lendab sama deepina all ini insta. Sellise overshove peale foldida ei saanud, call ja boardile tuleb 4,7, donk näitab siis A5 runner runner reaga. DOH!!!!!! 300$ pot nahhui sedasi!

                                Tra, siis hakkas juba veidike tilt peale tulema, selle aja jooxul olnud teinud ka kaks halba väljamaxmist ülepaariga, seega kaks stacki läxid veel oma vea tõttu. Kuid siis hakkasin väga hoolega keskenduma ja raha panema pottidesse ainult siis, kui valuet on saada ning kaart hakkas kah jooxma ning lõpetuseks siis YES sessioon ning homme saab NL100 jätkata!!!!!!!



                                NL100 tundub siis hetkel väga beaditav limiit, inimesed ei mängi eriti OOP ning tänu sellele on väga kerge hiliseid raisusi 3Bettida, väga kergesti folditakse. Samuti on paljud väga suurelt võitvad mängijad VÄGA LAHKED oma blindi ära andma, so sick! Ja mis kõige vägevam, USKUMATUID donke oli täna , mingi 80/30 tüüpe oli jalaga segada. Loodan, et ei sattunud lihtsalt mingil lahedal päeval, vaid sedasi on NL100's iga NV :)
                                VPP'si tuli ka mingi 1600, kui sedasi järjest laseks, siis olex Supernova vähem kui kuu ajaga taskus!

                                Comment

                                Working...