[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1096
    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

    Prime time ongi tegelikult sitt, hea on Ta ainult 24 tableritele, sest laudu on palju. Tegelikult on Starsis isegi liiga palju trafficut mõnes mõttes ja prime time ajal käib asi nii, et kui tekib laud ja sinna istub üx fish, on 10 sekundiga laud regulare täis ja waiting list insta. Siis kui juba mängijaid vähem, ehk hommikusel ajal, siis on sedasi, et fish kaob lauast ära, paned juba sit out next BB, siis hakkad lauda sulgema ja vahepeal kui laud on jõudnud laguneda on vabade kohtade peale juba fishid asemele istunud ja sit back in ja oled 2-4 fishiga lauas , woohoo. Eriti NL200 hommikul, mingis lauas on open seat sedasi, et Bronze stari vasakule annax otse istuda ja mingi 5 minutit ei istu sinna mitte keegi, prime time ajal kuskile fishi vasakule vaba kohta näed, siis peab kõva reaktsiooni kiirus olema, et jõuaxid enne mõnda shortstackerit sinna istuda.

    Prime time ajal on lihtsalt laudu sitaks, aga kvaliteetsed lauad on trafficu vaegsetel aegadel, ehk siis millal bumhunterid tegelikult mängima peaxidki :)

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #1097
      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

      Kunagi olin fishcake, vaatasin ranka NL200 graphe ja driimisin.

      Täna postitan oma NL200 graphi ning vaatan coca ja andu graphe ja driimin edasi Cheers to the Future !

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Stats:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Olen varem siis ainult proovinud NL200, aga nüüd siis olen NL100/NL200 mixiv regular ning tunnen end NL200 laudades väga kindlalt juba. BR on kah nüüd selle kuuga jõudnud siis sellisesse punkti, kus ma tahan, et Ta olex. Seega edaspidi kui tuleb selline kuu, siis võin kasvõi kogu papi välja cashida ning Indiasse lennata või whatever.

      Aga see on lihtsalt näide, mis ma võixin teha, eesmärk on ikkagi BR kasvamas hoida ning olla võimeline istuma igasse lauda, igas limiidis, kus fishe leidub.

      Muidu koos teenitud FPP'de ja Stellaritega on see kuu siis natuke üle 9000$, mis tähendab siis Kroonides esimest 100k+ kuud, FCK YEAH !

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #1098
        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

        Väga hea töö.

        Comment

        • albinar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2010
          • 346

          #1099
          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

          Tuletaks siinkohal seda meelde :)
          Algselt postitas albinar Vaata postitust
          Samas vaimus jätkad siis saad varsti oma maja ja auto liisingusse võta.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1100
            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

            Töö võit :)
            Kena, mis muud. Soovin edu edaspidiseks.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1101
              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

              5+ päevik! :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1102
                Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                vääga kena !

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #1103
                  Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                  Jube sitasti olen mänginud selle kuu alguses, aga kasumis ikka hetkel.

                  Täna öösel sai päris palju ka NL400 laudadesse satutud, tuli ka esimene 800$ lähedane pot ära.

                  Ja siis juhtus veel selline huvitav asi, et NL400 lauas olid järjest käed AA, AA, 74o, AA. Kahjuks tulid kõigiga pmst ainult blindid, üx open raise ka, aga samal ajal kui see 74o oli, siis tuli teises NL400 lauas AA'ga ühe shorteri stack. Pole varem nii järjestikuseid AA'si näinud.
                  Mingi AA, KK , KK variant vist on kunagi juhtunud.

                  Ühes NL200 deep lauas olen juba 440 kätt olnud, sest üx 55/30 on seal , ei saa enne magama minna, kui see vend läheb. Nii väsind juba krt!

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1104
                    Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                    Ja siis juhtus veel selline huvitav asi, et NL400 lauas olid järjest käed AA, AA, 74o, AA. Kahjuks tulid kõigiga pmst ainult blindid, üx open raise ka, aga samal ajal kui see 74o oli, siis tuli teises NL400 lauas AA'ga ühe shorteri stack. Pole varem nii järjestikuseid AA'si näinud.
                    Mingi AA, KK , KK variant vist on kunagi juhtunud.


                    Ise sain kunagi 3way (2.regulari istusid lauda) lauas AA,AA,KK,AA järjest ja suutsin regularid tilti ajada oma 3bettide ja 4bettidega (olgu veel öeldud,et enne esimest AA-d 3bettisin mingi xx käega).1.regular igatahs murdus,kuid imes oma Ax käega ära

                    Aga GL.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1105
                      Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                      Kas keegi oskab Cardrunnersis mõne hea tournapro videosi soovitada, kus saaks tänapäeva turniiride põhitõed kenasti selgeks?

                      Ma pole kunagi midagi üle 400$ hittinud, ma ikka üldse ei oska seda pokkeri värki.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #1106
                        Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                        Männiku karjäär !

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1107
                          Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                          Päris hea kaader.

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #1108
                            Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                            Suurim pot,

                            Grabbed by Holdem Manager
                            NL Holdem $4(BB) Poker Stars
                            SB ($151)
                            Hero ($400)
                            UTG ($160)
                            UTG+1 ($639)
                            UTG+2 ($400)
                            MP1 ($449)
                            CO ($841)
                            BTN ($405)

                            Dealt to Hero A A

                            fold, fold, fold, fold, CO raises to $24, BTN raises to $200, fold, Hero raises to $400 (AI), fold, BTN calls $200

                            FLOP ($826) 4 K J

                            TURN ($826) 4 K J Q

                            RIVER ($826) 4 K J Q 2

                            BTN shows K A
                            (Pre 6%, Flop 9.4%, Turn 9.1%)

                            Hero shows A A
                            (Pre 94%, Flop 90.6%, Turn 90.9%)

                            Hero wins $823

                            Comment

                            • albinar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2010
                              • 346

                              #1109
                              Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                              NL400?

                              Comment

                              • HerrJanks
                                Pokkerihai
                                • Jul 2011
                                • 3769

                                #1110
                                Re: Rudi üüriraha Grindimas[NL50-100 FR]

                                NL400 jah

                                "NL Holdem $4(BB) Poker Stars"

                                Comment

                                Working...