[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #376
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    gg

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #377
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      ulme.. tahaks ka sellist stabiilset tõusu...

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #378
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!



        Sick, see vend on 8/7.
        Mida tightim oled, seda rohkem raha tuleb lol.
        Täna ka vahepeal jälle natuke liiga looseks läx ning tõmbasin +300 pealt -380$ peale, pärast tõmbasin nitiks tagasi ära ja sain tagasi nulli, kuigi AK'd mängisin ikka kohati liiga agrolt, dongid ei foldinud täna ja ise ei hittinud nii hästi kui eile :)
        Üritan ikka omal selle distsipliini peale sundida ja väga ABC'd lasta, kohe kui pullima hakkan, tuleb swing peale.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #379
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!



          http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/WrongButton'][/URL]

          Mr. WrongButton alias 12/9. Ei bumhunti, ei table selecti vaid ownib skilliga. Järeldame siit ju seda, et PF tee, mida sa teed, suurem raha tehakse postflopis. Preflopis võid lihtsalt teha oma postflop otsuseid natsa lihtsamaks.

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #380
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            opaa, nice rudi :D
            Tahaks ka juba NL100 proovida :(

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #381
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Algselt postitas RudiTurbo

              is nice, is very-very nice!

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #382
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                sick jah.. mitme buy iniga NL100 shoti läksid võtma?

                ja kas statse ka postitad?

                Comment

                • Tuul
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 989

                  #383
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  näita showdown joont ka

                  Comment

                  • Toomasl
                    FPP Pro
                    • Nov 2008
                    • 258

                    #384
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    tundub solid, keep up the good work.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #385
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Joontega siis ja pühapäeva break-even ka juures!



                      Ning statid, ülemine NL, alumine PL.



                      Cbet on suht madal, sest hakkasin suht hoolega valima kohti, kus Cbettida, Cbetin pmst any flop üle 60% Cbeti foldijatele ning siis Cbetin kui mu käel on mingit potensiaali. Kasvõi mingi gutshot. Samuti Cbetin harva Buttonil olevaid mängijaid, sest buttonil mõeldakse alati, et foldima ei pea. Buttoneid tuleb kindlasti tugeva käega Cbettida ja turni Check raisida :)
                      Huvitav, et ise hetkel niipalju Cbetile foldin, NL50's oli vahepeal juba 50% kandis.

                      Comment

                      • farik666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 834

                        #386
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Algselt postitas farik666
                        sick jah.. mitme buy iniga NL100 shoti läksid võtma?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #387
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Algselt postitas farik666
                          Siin teemas mul kõvasti juttu old sellest, kuidas end ikka 4000$'ini elu eest pigistasin, enne kui selle shoti lõpux võtsin :)
                          Edust hoolimata võib mind veel nädala sees NL25's kah näha, ma arvan! :)
                          Pingevaba grind NL25's rahustab mõttemaailma väga hästi vahepeal suurteks nädalavahetuse grindideks !

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #388
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Algselt postitas farik666
                            Rudi siin teemas pikalt arutanud, et 40BI kogu kokku.

                            Ja cbet ei ole ju madal, standard :D.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #389
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Päris pask run, viimase 5k käe jooxul 4x KK vs AA olnud ja kahel korral üle 130bb deep!
                              Lisaks oli täna donki kõige parem ässade slowplay üldse, preflop siis 3$ reraisis 5$ peale, flopis mul ilus set olemas, all in ja river A, tra kui sick!
                              Siis oli veel 3Bettisin AK'ga, callis, flop K42, turnis saan reraise, no ei ole võimalik foldida, aga samas wtf käsi Tal olla saab, mida ma biidin. obv AA oli lambal!

                              Loodan, et nv'ks saab kaardi jooxma!

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #390
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Täiesti pael, mis mega laudade valik oli täna ja milliseid uberdonke kohtas!

                                Aga kahjuks eilsetele KK vs AA orgiatele järgnesid mul igasugused muud biitide ja coolerite orgiad ja sai -650$ peal oldud sessi keskel, aga hommikul sain lõpux megafishide käest tagasi ja napilt plussi!

                                FPP'si tuleb küll igatahes vägevalt, 5k tuli tänase sessiga! Võix juba Supernova kah olla, siis tulex neid veelgi rohkem!
                                Supernovani veel 37.2k minna, homme ja ülehomme plaanin ka kõvasti grindida, kui mingit partyt järsku ei teki!

                                Comment

                                Working...