[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #496
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    Algselt postitas RudiTurbo
    Täna siis lõppes mu rekordseeria, 18 sessiooni järjest suutsin võita, täna saadeti kahurvägi peale.
    wat?

    jõhker.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #497
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Algselt postitas Pahvak
      Palju bb/100 on ja mis sample? :)
      winrate oli see kuu NL100's täica tagasihoidlik 4.60bb/100 60k käe peale, kuid suur edasiminek võrreldes eelmise kuu negatiivse winratega :)

      Rõhku panin see kuu hoolikalt käe läbi mõtlemisele enne kui teen calli ja seda eriti riveris. Sest eelmine kuu callisin lihtsalt kohutavalt maha inimesi ning samuti kui olin OOP ja sain flopis ülepaarile reraisi, siis potis OOP jätkamise asemel või shovemise ja seti kinnimaxmisega riskimise asemel suht instafoldisin oma käed.
      W@SD 57% on super tulemus minu jaoks!

      Järgmise kuu strateegiliseks eesmärgiks olex vaja arendada mängu blindidelt -23bb/100 SB'lt ning -39bb/100 BB'lt pole vist väga rahuldav tulemus.

      Kas keegi ehk on kunagi kuskil märganud, mis tulemusi näitavad NL100 kuulsad grinderid nagu Ronfar3 ja vinivici jne blindidelt? Tahax teada, milline on selline hea tulemus ning samuti ehk on häid 2p2 linke blindidelt mängu kohta NL100 tasemel või ka NL200!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #498
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Käisin täna Classicus , jõudsin insta FT obv. Aga Final tabelis kohe esimene käsi olin blindil ning pmst samal ajal kui ma oma kaarte vaatasin tõmbas diiler blindid juba potti ja enne kui ma jõudsin hinge tõmmata , et karjuda WTF, siis oli juba laual flop AKx ja mul oli käes QQ. DOH, tra see diiler ajas nii tilti, nii sick situtatsioon lihtsalt, olex siis mõni teine flop tulnud. Pot oli heads up ja checkisime turni, turnis tegi mingi nõrga beti ja ma olin sellest olukorrast tiltis, laxisin all ini, ägises ja callis ära KJ'iga.

        M oli ka muidugi mingi 3 ainult ja värki aga vastane oli suht mõistlik ja KJ'i vastu olex pre siiski vb fold Equitit olnud. Faking Julia või misasi Ta oli seal, tuleb anaal-noomitus teha Talle!

        Muidu kasiino iseenesest oli päris mõnus ja tourney oli ka päris hea, kindlasti peab veel minema!

        Aga täna olex ikkagi võitma pidanud, flipid tulid ära ja mõned niisama head flopid tulid kah, pole nii palju käsi varem pre raisida saanud lives!

        Tilt rsk

        Aga live on ikkagi mõnus, näeb kohe näost ära, kes on fish

        Peax nüüd vist magama minema, homme või ülehomme peab downswingist välja grindima ja boonused ka vaja lõpux lahti saada, boonustega juba niigi pikalt läinud

        Comment

        • kaval-ants
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 191

          #499
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Algselt postitas RudiTurbo
          Käisin täna Classicus , jõudsin insta FT obv. Aga Final tabelis kohe esimene käsi olin blindil ning pmst samal ajal kui ma oma kaarte vaatasin tõmbas diiler blindid juba potti ja enne kui ma jõudsin hinge tõmmata , et karjuda WTF, siis oli juba laual flop AKx ja mul oli käes QQ. DOH, tra see diiler ajas nii tilti, nii sick situtatsioon lihtsalt, olex siis mõni teine flop tulnud
          See on Classicu kohta täiesti standard ja igapävane... Nendest Classicu kaladest saaks varsti juba raamatu kirjutada. Üks parimaid: mängija A mõtleb blaindil (heads up) AI callimisele, diiler aga jagab juba flopi välja. Mängija A: WTF? ma ei olnud ju veel otsustanud! Pika vaidlemise lõpuks lubati mängijal A teha oma lõplik otsus, olles juba NÄINUD floppi. No jaa kuna ta oli oma pasaga flopist juba 2 paari hittinud, oli otsus lihtne.... :D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #500
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Algselt postitas kaval-ants
            See on Classicu kohta täiesti standard ja igapävane... Nendest Classicu kaladest saaks varsti juba raamatu kirjutada. Üks parimaid: mängija A mõtleb blaindil (heads up) AI callimisele, diiler aga jagab juba flopi välja. Mängija A: WTF? ma ei olnud ju veel otsustanud! Pika vaidlemise lõpuks lubati mängijal A teha oma lõplik otsus, olles juba NÄINUD floppi. No jaa kuna ta oli oma pasaga flopist juba 2 paari hittinud, oli otsus lihtne.... :D
            Ei ole võimalik??? :o

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #501
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Käsi ju tühistatakse kui diiler paska keerab? ???

              Comment

              • VinQbator
                FPP Pro
                • Dec 2008
                • 214

                #502
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Oi kui palju kordi on diiler classicus mulle paska keeranud... Nad on seal ikka tõsised nisanäpud.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #503
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  Käisin täna Classicus , jõudsin insta FT obv. Aga Final tabelis kohe esimene käsi olin blindil ning pmst samal ajal kui ma oma kaarte vaatasin tõmbas diiler blindid juba potti ja enne kui ma jõudsin hinge tõmmata , et karjuda WTF, siis oli juba laual flop AKx ja mul oli käes QQ. DOH, tra see diiler ajas nii tilti, nii sick situtatsioon lihtsalt, olex siis mõni teine flop tulnud. Pot oli heads up ja checkisime turni, turnis tegi mingi nõrga beti ja ma olin sellest olukorrast tiltis, laxisin all ini, ägises ja callis ära KJ'iga.

                  M oli ka muidugi mingi 3 ainult ja värki aga vastane oli suht mõistlik ja KJ'i vastu olex pre siiski vb fold Equitit olnud. Faking Julia või misasi Ta oli seal, tuleb anaal-noomitus teha Talle!

                  Muidu kasiino iseenesest oli päris mõnus ja tourney oli ka päris hea, kindlasti peab veel minema!

                  Aga täna olex ikkagi võitma pidanud, flipid tulid ära ja mõned niisama head flopid tulid kah, pole nii palju käsi varem pre raisida saanud lives!

                  Tilt rsk

                  Aga live on ikkagi mõnus, näeb kohe näost ära, kes on fish

                  Peax nüüd vist magama minema, homme või ülehomme peab downswingist välja grindima ja boonused ka vaja lõpux lahti saada, boonustega juba niigi pikalt läinud
                  ok2aa-l oli olukord nii classicus, et läks preflopis all-in, 1 mängija oli peale teda kaartidega ning diiler laotas koheselt flopi ootamata mängija calli. Mängija, kes ei callinud ja nägi tasuta floppi sai insta seti ok2aa kahe paari vastu ning nüüd oli ok2aa all-ini ja too vend, kes tasuta floppi nägi sai otsutada, kas callib või mitte. Obv, et callis ja ok2aa sai surma. Päris sick koht. Vaidlesime natuke manageriga ja manager ütles, et floppi tagasi pakki ei panda ja mängija, kes nägi floppi saab otsustada. Mida teeksite teie? Ja selle peale tuligi meelde, et uurida järgi burgetilt, mis on õige.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #504
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Algselt postitas ranka
                    ok2aa-l oli olukord nii classicus, et läks preflopis all-in, 1 mängija oli peale teda kaartidega ning diiler laotas koheselt flopi ootamata mängija calli. Mängija, kes ei callinud ja nägi tasuta floppi sai insta seti ok2aa kahe paari vastu ning nüüd oli ok2aa all-ini ja too vend, kes tasuta floppi nägi sai otsutada, kas callib või mitte. Obv, et callis ja ok2aa sai surma. Päris sick koht. Vaidlesime natuke manageriga ja manager ütles, et floppi tagasi pakki ei panda ja mängija, kes nägi floppi saab otsustada. Mida teeksite teie? Ja selle peale tuligi meelde, et uurida järgi burgetilt, mis on õige.
                    Mul on natuke sarnane olukord olnud ükskord. Ettekandja ajas joogid lauale SAH-s, private laud oli (s.t. mitte kasiino). Küsis siis, et "kas need on tavalised kaardid või?". Enne kui keegi jõudis reageerida, võttis HU olukorras (paartuhat krooni oli potis vist) ühe tüübi kaardi ja keeras ümber. Õnneks oli tavaline kaart jah. Aga mida edasi teha? Kumbki mängija pole süüdi. Otsustasime, et showdownini ära ja tugevam kaart võidab olemasoleva poti, mingit bettimist ei ole enam. Kui selgelt pole kumbki mängija süüdi, siis ei saa minu meelest kumbagi ebaproportsionaalselt karistada või soodustada sellistes olukordades.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #505
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Tra, mis gayseks käib

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      Hero (Button) ($189.70)
                      SB ($99)
                      BB ($229.30)
                      UTG ($116.60)
                      UTG+1 ($102.50)
                      MP1 ($140.10)
                      MP2 ($184.60)
                      MP3 ($97)
                      CO ($108.20)

                      Preflop: Hero is Button with 9, 9
                      1 fold, UTG+1 bets $4, 1 fold, MP2 calls $4, 2 folds, Hero calls $4, 1 fold, BB calls $3

                      Flop: ($16.50) 8, 9, J (4 players)
                      BB checks, UTG+1 bets $12, 1 fold, Hero raises to $30, BB raises to $100, UTG+1 calls $86.50 (All-In), Hero raises to $185.70 (All-In), BB calls $85.70

                      Turn: ($486.40) 2 (3 players, 2 all-in)

                      River: ($486.40) 7 (3 players, 2 all-in)

                      Total pot: $486.40 | Rake: $3

                      Results:
                      Hero mucked 9, 9 (three of a kind, nines).
                      BB had Q, 10 (straight, Queen high).
                      UTG+1 mucked J, J (three of a kind, Jacks).
                      Outcome: BB won $483.40

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      MP1 ($340.80)
                      Hero (MP2) ($103.20)
                      CO ($101.15)
                      Button ($104.50)
                      SB ($100)
                      BB ($100)
                      UTG ($123.55)

                      Preflop: Hero is MP2 with K, K
                      2 folds, Hero bets $3, 3 folds, BB calls $2

                      Flop: ($6.50) 4, 4, 5 (2 players)
                      BB checks, Hero bets $4, BB calls $4

                      Turn: ($14.50) K (2 players)
                      BB checks, Hero bets $9, BB calls $9

                      River: ($32.50) 6 (2 players)
                      BB checks, Hero bets $22, BB raises to $84 (All-In), Hero calls $62

                      Total pot: $200.50 | Rake: $3

                      Results:
                      BB had 4, 4 (four of a kind, fours).
                      Hero mucked K, K (full house, Kings over fours).
                      Outcome: BB won $197.50


                      Leili ajavad need kuud, kus alguses tuleb hüper miinus ja siis terve kuu roni välja sealt, kohe kuidagi ei õnnestu ptsi.

                      obv on sisse tulnud mõned TT preflop all inid kah see kuu, aga no kui mingi värdi väänas 4 korda järjest ühes lauas squeeze otsa , siis on Tal ikka KK , kui ma lõpux TT'ga kätte maxta tahan ja enne seda QQ'ga 4bettisin, siis floppas A. Siuke idioot ka, ei 5Beti all in, vaid callib 4Beti alati.

                      Lõpus mingi turp callis veel KT'ga squeeze ära ja floppas straighti mu AK vastu, ohtlik board oli, aga maxin tildi pärast kinni värdja.
                      Peab hetkel lühemaid sesse tegema, tunda on, et lõpupoole on tilt kerge tulema.

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #506
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Üle pika aja tundsin, et mängisin terve sessi suht head mängu, aga lõppkokkuvõtteks polnud siiski abi, kukkusin tagasi kuu madalpunkti.

                        PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        Button ($15.50)
                        SB ($78.65)
                        Hero (BB) ($100)
                        UTG ($93.50)
                        UTG+1 ($148.75)
                        MP1 ($192.40)
                        MP2 ($100)
                        MP3 ($100)
                        CO ($127.05)

                        Preflop: Hero is BB with K, K
                        1 fold, UTG+1 bets $4, 6 folds, Hero raises to $14, UTG+1 calls $10

                        Flop: ($28.50) 5, 2, 9 (2 players)
                        Hero bets $15, UTG+1 calls $15

                        Turn: ($58.50) 9 (2 players)
                        Hero checks, UTG+1 bets $15, Hero raises to $55, UTG+1 calls $40

                        River: ($168.50) 10 (2 players)
                        Hero bets $16 (All-In), UTG+1 calls $16

                        Total pot: $200.50 | Rake: $3

                        Results:
                        Hero had K, K (two pair, Kings and nines).
                        UTG+1 had 9, A (three of a kind, nines).
                        Outcome: UTG+1 won $197.50



                        PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        saw flop | saw showdown

                        MP2 ($100)
                        Hero (MP3) ($100.90)
                        CO ($122)
                        Button ($78.40)
                        SB ($75.10)
                        BB ($104.50)
                        UTG ($56.45)
                        UTG+1 ($198.50)
                        MP1 ($100)

                        Preflop: Hero is MP3 with 8, 8
                        1 fold, UTG+1 bets $4, 2 folds, Hero calls $4, CO calls $4, Button calls $4, 2 folds

                        Flop: ($17.50) 9, 8, 9 (4 players)
                        UTG+1 bets $9, Hero calls $9, 2 folds

                        Turn: ($35.50) 2 (2 players)
                        UTG+1 bets $25, Hero calls $25

                        River: ($85.50) 9 (2 players)
                        UTG+1 bets $63, Hero folds

                        Total pot: $85.50 | Rake: $3

                        Results:
                        UTG+1 didn't show
                        Outcome: UTG+1 won $82.50



                        Veel kaua anaali saan, siis järgmine kuu on back to NL50

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #507
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          Kuna PS'is annab nüüd mängijatele panna silte külge, siis teen väikesi uuringuid regularide kohta.

                          Panin kirja paberile kuskil 60-70 mängija nimed ja VPIP ja PFRid, kellega enim käsi NL100's koos mänginud ning nüüd uurin tasahaaval PTRist nende winratesi.

                          Tundub, et 1BB/100 on täica sheff winrate NL100's, sest enamus põhinimed, keda lauas iga päev kohtan on 0.20-0.80BB/100 vahemikus mängijad.

                          Tuleks vist veel kodutööd teha ja uurida kõige marginaalseimate mängijate leake ning neid siis exploitima hakata, kuigi jah NL100's veel nii palju laudu, et raske saada suurt samplet. Hetkel ühe enim minu laudades mängitud tegelasega on nati üle 10k käe, kuid neid kelle kohta üle 5k käe on, 15-20 kanti ainult.

                          Endal on kah juba PTR'is ligi 250k kätt ning mu winrate kah suht marginaalne, dunno kas hakkab karm tõde ilmsiks tulema, et olen suht fish endiselt ;D
                          Aga mu põhiprobleemid on vähemalt suht teada, downswingi ajal mäng lihtsalt laguneb ning kohati ikka tuleb monkey tilti ning siis on mu fold to Flop Cbet liiga kõrge, ehk ma ei taju üldse floati kohti ära ning üliharva olen üritanud mingit mitme bulletiga bluffi korraldada, siis on ikka hilisemal tänaval reraise vastas. Samuti on big blindi WR vist nati pask, SB on okeish.

                          Oleksin avatud ka ühissesside pakkumistele NL100 või NL200 full ring masteritega , vaataks hea meelega mängu ja võixin ka ise vaatluse all olla!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #508
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Kui arvad, et 1PT/BB 100NL'is ok sheff winrate siis tõenäoliselt 100NL jääb su laeks.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #509
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Algselt postitas ranka
                              Kui arvad, et 1PT/BB 100NL'is ok sheff winrate siis tõenäoliselt 100NL jääb su laeks.
                              Mitte minu jaoks fish, vaid keskmiste mängijate mõttes.

                              Aga tra fcked up run ikka hetkel, stabiilselt saan iga sess KK vs AA ja ära ei tõmba üldse.
                              Kuid viimased 4 korda kui sain AA vs KK, siis pidas neist ainult üx, unreal.

                              Set over sette ka täna kaks tükki ja Nut boat vs Quads oli ka täna taaskord.
                              Nii kaua swingis olnud, et ei tea ka enam, mis on õige, mis vale, pea sassis.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #510
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Kui võtta loogiliselt, siis enamus need 1BB ja kehvemad winratega vennad (paljud on ka miinuses mängijad ja suurelt) on LAG või TAG manjakid, kes ajavad konkreetselt variatsooni suureks ka teistel. Kõigil neil on 3bet ja 4bet laes ja osad on sellised, kui on openraise ja call ning nemad blindidel, siis tuleb sealt squeez any two jne, isegi lampi vahelduva eduga 4bet bluffivad 46s või mingi pasaga aga kuna fishe on nä NL50 väga vähe, siis lõputult ei saa ju foldida ka jj, qq, ak jne, mis peaks küll tihti olema nende ranges ees aga näed enamus ajast kui lähed üritama saad vastu kotte.

                                Mul ka isegi AA enam ei pea pre lükates KK, QQ ja isegi JJ vastu, unreal :o KK ei hakka rääkima, sest see toodab momendil suurt kahjumit, sest iga sess on paar korda AA vastas. Väga julmalt regularid on callinud viimaselajal just QQ ja JJ 4bette ning insta hitivad, rääkimata siis juba 3beti callimisest mingi saastaga nagu 44 näiteks, mis tahab ka alati tulla.

                                Poti kontrollimine on suht mõtetu Starsis vähemalt viimase 250k käe jooksul olen tähele pannud. Flopi ju callivad pos any two ning turni chekkides (nä board läheb järjest märjemaks) sokud bluffima saades on neil maagiline river alati hittimas seti näol.

                                Kõge parem viimane kräkkimine oli aga AA vs J7o, kui donk callis 4beti ja flop QJ2 lükkas nuppe, ma call ning river 7, elu on lill.

                                Ei kannata isegi nl50 enam mängida, sest kõik on rigged pask ja tänasest lasen nl25, kuni kuu alguseini, kui 6k boonuseid kätte saan ja ütlen rigged saidiga nägemist, ei jõua lihtsalt ära oodata ;D

                                Fucking pokkeri pro nl25 ahahahaha

                                Kindlasti ranka võib ju ägada siin igaühele, et ei beadi või ei hakka beatima kõrgemaid limiite sellise winratega, oleme ausad ranka vastu ei saa ju keegi

                                Comment

                                Working...