[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #331
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    kui sa ainult foldid kõik oma blindid, siis peaks olema -50bb/100 big blindil ja -25bb/100 small blindil

    kõik mis on suure sampli peale nendest numbritest suurem on jube kahjum ja oleks targem siis juba foldida

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #332
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      Algselt postitas Tarmonator
      kui sa ainult foldid kõik oma blindid, siis peaks olema -50bb/100 big blindil ja -25bb/100 small blindil

      kõik mis on suure sampli peale nendest numbritest suurem on jube kahjum ja oleks targem siis juba foldida
      nope, kui ainult foldiksid, siis olex -100bb/100 käe kohta big blindil ning -50bb/100 käe kohta small blindil!

      Huvitav on see, et NL50's olen leidnud mõned mängijad, kes BB peal foldivad 95% stealile, kuigi nad pole üldiselt nii tightid mängijad. Nendelt on tore any twoga varastada

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #333
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        no türnuffel...kas ma olen selle eelmise numbri siis kuskilt üles korjanud BB'na

        ei leia hetkel ka seda 2p2 pokah artiklit kus blindide winratest juttu oli.

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #334
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Noh 100bb/100 on sama mis 50ptbb/100le ?

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #335
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Algselt postitas Cash87
            Noh 100bb/100 on sama mis 50ptbb/100le ?
            ei toda asja ma tean jah, ju siis olen donk ja ajasin sassi miskit ;D

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #336
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Foldid ühe käe bb-lt kaotad ühe big blindi, teed seda sada korda ja kaotad 100bb/100.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #337
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                suht loogiline jah ;D

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #338
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  lol, peab meeldima.

                  Dunno, oli tunne, et see flop oli minu jaoks nuts ja kartsin natuke JJ'i või 99't.

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  UTG ($26.10)
                  MP ($67.20)
                  Hero (Button) ($107.30)
                  SB ($215.70)
                  BB ($21.10)

                  Preflop: Hero is Button with 10, A
                  2 folds, Hero bets $1.50, SB raises to $6, 1 fold, Hero raises to $17, SB calls $11

                  Flop: ($34.50) 4, 2, 10 (2 players)
                  SB checks, Hero bets $15, SB calls $15

                  Turn: ($64.50) 9 (2 players)
                  SB checks, Hero bets $24, SB raises to $183.70 (All-In), Hero calls $51.30 (All-In)

                  River: ($215.10) 9 (2 players, 2 all-in)

                  Total pot: $215.10 | Rake: $2

                  Results:
                  Hero had 10, A (two pair, tens and nines).
                  SB had Q, J (one pair, nines).
                  Outcome: Hero won $213.10

                  1500 kätt tehtud 6maxis, dunno asi tundub väga positiivne hetkel, leidub laudasi, kus nagu regulare polexki. Ning peamine on see, et raha liigub ringi pidevalt ja ei ole kuskil NITi kontol kinni. Seega kui skilli on, annab sealt raha liikumistest vahelt korjata kõvasti. Kui ma suudaks mingi normi sampli peale 6maxis võita, siis hüppaxin vabalt 6maxi ümber, kuigi NL100 tahaks vist ikkagi veel NITringi kah proovida.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #339
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Teine sess algas ka hästi, olin juba +250$ vahepeal. Aga jäin vist liiga tightidesse laudadesse liiga kauaks ja mängisin natuke liiga looselt, teine sess 25/20 lausa. Päris sick minu kohta :P
                    Lõpux kokku +100$, aga kolmapäeva öösel jääda plussi siiski on suht rahuldav. Kui 6maxis laudasi ikka valida, siis leiab donke vist 24h/7.

                    Homme katsetan edasi 6maxis, aga laudu peab hoolega valima. Mingid 16/12 vennad tekitasid juba NITringi hirmu hommikul!

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #340
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      Jälle siis 72:28 olukord ei tule ära, kui 25k$ prize pooliga tournal on 102 donki järgi 1089st alustanust ning 65k stack olex andnud mulle umbes 40nda stacki hetkel.
                      Esikoht 4500$

                      Nahhui, ma saan iga kord 70:30 sisse seal lõppfaasis, no ei jõua lõpuni tra.

                      MILLAL ÜXKORD OMETI NOH, MILLAL?

                      PokerStars No-Limit Hold'em, $10+$1 Tournament, 1500/3000 Blinds 300 Ante (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                      saw flop | saw showdown

                      MP3 (t111735)
                      CO (t37200)
                      Button (t54521)
                      Hero (SB) (t35456)
                      BB (t27793)
                      UTG (t59190)
                      UTG+1 (t153477)
                      MP1 (t62009)
                      MP2 (t46123)

                      Hero's M: 4.92

                      Preflop: Hero is SB with 10, 10
                      7 folds, Hero bets t9000, BB raises to t27493 (All-In), Hero calls t18493

                      Flop: (t57686) K, J, Q (2 players, 1 all-in)

                      Turn: (t57686) Q (2 players, 1 all-in)

                      River: (t57686) K (2 players, 1 all-in)

                      Total pot: t57686

                      Results:
                      Hero had 10, 10 (two pair, Kings and Queens).
                      BB had 9, A (two pair, Kings and Queens).
                      Outcome: BB won t57686


                      Mõned käed hiljem lükkasin A5o , sain 3 calli ja lõpetasin 95nda kohaga

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #341
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Vähemalt on nüüd kahe õhtu peale 6 maxis saanud täis 5100 kätt ning olen mänginud 22/17 stiilis ning sedasi olen tootnud hetkel 306$ kasumit.
                        Ning sinnahulka kuuluvad veel mõned suht jubedalt mängitud käed, mis esialgu tegin. Hetkel hakkan juba 6maxi rütmi leidma ning mängida on väga põnev, erinevalt FR'i käteootamisest.
                        Eriti positiivne on veel see, et AK'ga võib preflop all ini minna ning lausa enamuse ajast pikalt ees olla. Ning fishe leiab korralikult laudasi valides ikka kenasti ning kui istud 6maxis fishiga ninapidi koos, siis on suht raske mitte võita :)
                        Loodetavasti jätkub nädalavahetusel sama sujuvalt mäng ning vb suudan ka kuu lõpuks plusspoolele viia. Platinumstari tahaks ka nv'ga ära kindlustada, selleks on vaja mängida veel umbes 7500 kätt. Peaks ära tulema!

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #342
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          6max juba 10k kätt tehtud ning homset sessiooni jään põnevusega ootama, sest olen juba jõudnud nulljoonele nii lähedale, et kui tulex tänase sessi sarnane kasum, siis olex see juuli kuu lõpux plussis!

                          Igatahes hetkel on minu jaoks toimumas üx rekord. 9ndat sessiooni järjest olen jooxnud üle EV. Ning terve see kuu vist esimest korda minu mängimise ajaloos saab olema kuu, kus ma jooxen üle all in EV kuu lõikes!
                          All inid on tõesti päris hästi pidanud , kuid jah, see, mis paska sinna boardile vahepeal jooxis pidevalt kui ma all inis ei olnud, tekitas suuremat tilti. 6maxis on hetkel kõik sessid alanud pmst esimese 500 käe jooxul on mingid dongid andnud 2 stacki. Siiski, lendasin ma +100$ pealt umbes -80$ kanti kahel korral ja oli tunda, et kui 6maxis swing peale tuleb, siis ikka läeb seda pappi hooga minema. Kuid raha liigub rohkem ringi ja see raha on ka kiiresti tagasi tulemas, seega pole veel miinusega sessiooni olnud 6maxis ja loodan, et nulljoone kättejõudes jätkub samalaadne tõus.

                          4k$ rolliga hakkan NL100 full ringis NV'del shotte võtma :)

                          Ning kuna ema Peugeotil on käigukast peaaegu õhtal, siis olen Eestis ringi rändamist juba see nädal vähendanud ja olen saanud näitamisväärse koguse käsi kokku, mis pmst lükkas mu kuu volüümi duublisse! Seega võib ka nädala graafiku panna! :)



                          Augustis tahax volüümi rekordeid teha!

                          Võtan osa ka Svenza korraldatavast SNG challengist, seega järgmine nädal panen mõned SNG graafikud ka ehk. Eelmine nädal tegin tegelikult ka suht palju 3$ SNG'si vahepeal. Kuid katsetasin 16 tablimist ja probably selle tõttu jooxin enamuse evenis. Aga tahax SNG'si rohkem teha, sest HEM joonistab ka nüüd SNG'de graafikuid ja need on lihtsalt nii sexikad!

                          Comment

                          • RudiTurbo
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 4167

                            #343
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            Fck yah, ning õnnestus täna korraks ka üle juuli kuu nulljoone käia, YESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #344
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              Täna oli nii igav 6maxi sessioon. Kogu sessiooni kõikumine oli vist ainult 73$ sees. Enamused sessioonid senimaani ikka 200$ üles või alla kõikumise ära teinud!

                              Aga jah, täna oli suht pask ka, enamustes laudades sain donkide vastu halva positsiooni ning päris mitmel korral tõmbasid donkad oma drawd kah riverisse kokku. Väike kasum ikka ja vist siis kümnes järjestikune kasumiga sessioon 6maxis!

                              Ainuke jama on, et käsi tuleb vähe, eriti kui ma veel mingi tournamendi ka kõrvale tixuma panen, siis 5-7 lauda enamasti töökorras. WCOOP Extreme satil jälle AT vs A8s ei pidanud ja olen pärast 3 satti piletita veel.

                              A vähemalt käisin selle sessi keskel oma NL50 lifetime uues tipus ära ja seega ligi 37k kätt kestnud swing on jõudnud evenisse. Loodetavasti jätkub nüüd reis uutesse kõrgustesse :)

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #345
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                Eile tuli siis rekordseeriale lõpp peale, kui tuli -200$ sess :)
                                Aga 11 sessiooni järjest siis suutsin NL50 6maxis lõpetada võitvana sessioonid ning nagu näha, need ei ole plussis lihtsalt suure volüümi pärast, pikim sess 2476 kätt :)
                                Lisaks jõudsin ka mööda Supernova keskpunktist, ehk siis alla 50k VPP on jäänud Novani.



                                Loodan, et eilne sick miinus saab täna kohe hiiteriga balansseeritud, tra see nv tahax NL100 mängida, kõigun seal 200-500$ kaugusel 4k$ BR'ist , no putsi!
                                Vähemalt on kõva BR'i distsipliini treening, et ei ole läinud siiski proovima enne kui 4k$ koos :)

                                Comment

                                Working...