[NL400-2000 FR] Rudi Winning Munniez

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #361
    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

    wow, nice

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #362
      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

      tõesti hea vaadata ja lugeda.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #363
        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

        Nägin ka Rudit laudades, ütles tere ja puha ;D viisakas vend ikka, selleeest jätan mitu nädalat Rudi 3bettimatta Peaasi, et mängu alguses käima saab, edu.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #364
          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

          Algselt postitas TIGRANO
          Nägin ka Rudit laudades, ütles tere ja puha ;D viisakas vend ikka, selleeest jätan mitu nädalat Rudi 3bettimatta Peaasi, et mängu alguses käima saab, edu.
          Ma üritasin Su olekut kohe mugavaks teha, et Sa mu 3Betile 4Beti otsa lükkaksid, sest mul olid ässad kohe see käsi :D

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #365
            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

            Nice!
            Mitmel laual mängid?

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #366
              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

              Algselt postitas virx747
              Nice!
              Mitmel laual mängid?
              Võtsin kuskil 11-13, aga NL25's 20 lauaga harjutamine on kõvasti aidanud, lõpupoole kippusin juba 14-15 kanti neid laudu avama :)
              Kuigi tavaliselt, kui nägin juba, et Starsi aknaid on lahti juba 15, siis poogin sitemad lauad juba välja ja panen kohe uued järjekorda, seega aktiivselt mängimas on enamasti siiski 10-13 lauda.
              Rohkem laudu hetkel ei ole vaja kah, NL100's on juba nii meeldejäävate nimedega mängijad, et neid hea jälgida ja nende trikke meelde jätta. Notesi pole mõne jaoks vajagi !

              Eile muidu oli naljakas, et plaanisin minna ülitightilt mängima, aga esimene käsi, millega raisesin oli AKo CO pealt ning Buttonilt tuli kohe 3Bet, aga ei olnud foldimisisu, 4Bet otsa kohe ;D
              Veel hiljem, oli SB pealt Squeeze 16 peale, ma leidsin AKo ja insta all in, mõlemad korrad folditi kah ;D
              Igatahes suht karm, mis stattidega üx NL100 suurim võitja laseb, Ronfar3. Tundub olevat 10/8, 3bettimisega absull ei tegele v.a AA , KK ning blindi eest ka nagu eriti ei võitle. Pmst tundub, et väga palju NL100 trikitada pole vaja, et sealt raha korjata!

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #367
                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                Seda Ronfari ma olen ka uurinud, üldiselt on esikahekümnes 2-3 Lagi, ülejäänud on 12/9 ABC mängijad, nii et veelkord: distsipliin, pot controll, ABC, long run ja pappi peaks tulema. Hakkasin ise ka taas NL100 mängima, NL50 kaotamine viskas kopa ette. Loogiline onju?

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #368
                  Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                  Märkasin ka Rudit, kuid see ajas veel rohkem närvi, sest eestlased on vastikud 4-bettijad (step up Tigrano) ja elu suurim kaotussess oli samuti vormistamisel. Lisaks on neid eestlasi selles limiidis kuidagi räigelt palju. Tuleb vist kiiresti tõusma hakata.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #369
                    Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                    Täna eriti sõnu polegi vaja, unreal, sick, holy crap, omglulz!
                    Kuu kasum duublisse lihtsalt noh, sick ! :)
                    Tra, tuju on nii hea, run oli hea, kuid mängisin ka täna nii pael hästi, suuremaid vigu pmst ei olnudki !



                    Eile ja täna kokku ehk siis kogu NL100 shot:


                    Ja pühapäeva fishid on alles tulemas!

                    Comment

                    • virx747
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 751

                      #370
                      Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                      väga ilus!

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #371
                        Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                        Armsad graafikud!

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #372
                          Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                          This is nice!

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #373
                            Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                            kõvva sõna.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #374
                              Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                              nut cracker :)

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #375
                                Re: Rudi Miljonäriks ja Bemmirooli!

                                valus mount everest ;D

                                Comment

                                Working...