Avaldatud: 7. märts 2016
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Eile õhtul võideti Triobetis kaks auhinnapaketti suurturniiridele

Eesti pokkerimängijad Martin Keskküla ning Dmitri Dudakov (fotol) esinesid edukalt pühapäeva õhtul Triobeti pokkeritoas toimunud satelliitturniiridel, võites vastavalt Sofia MPNPT ning Tallinn SuperWeekend auhinnapaketi.

Keskküla võitis 1500-eurose paketi 21.-24. aprillil Bulgaaria pealinnas Sofias toimuvale MPN Poker Tour etapile. Auhind sisaldab pääset 550-eurose sisseostuga põhiturniirile, 150-eurose osalustasuga kõrvalturniirile, majutust kahele neljaks ööks, kutset mängijate peole ning 450 eurot reisikulude katteks.

MPN Poker Tour auhinnapakette on võimalik osta otse või võita läbi satelliitturniiride, mille sisseostud algavad kõigest 25 eurosendist. Online-kvalifikatsioon on leitav Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Live Events.

Pühapäeva õhtu oli edukas ka Dudakovile, kel õnnestus hankida 1400-eurone Tallinn Superweekend auhinnapakett, milles on nii 550-eurone sisseost turniirile, 250 eurot reisikulude katteks, luksuslik majutus kui ka kutsed eksklusiivsetele pidudele ja üritustele.

Järjekordne Superweekend toimub Eesti pealinnas 4.-8. mail ning selle põhiturniirile oodatakse enam kui 100 tuhande eurost auhinnafondi. Online-kvalifikatsioon kulmineerub igal pühapäeval kell 20:00 algavate 175-eurose osalustasuga supersatelliitidega, millel on garanteeritud vähemalt üks auhinnapakett.

«Online-kvalifikatsioon võimaldab võita väärtusliku turniiripaketi ka väga väikese rahasumma eest ning me oleme alati õnnelikud, kui meie mängijatel satelliitturniiridel hästi läheb. Eestlaste aktiivne osalemine suurturniiridel tuleb kasuks kogu kohalikule pokkerikommuunile,» rõõmustas Triobeti pokkerimänedžder Andres Burget.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal