Avaldatud: 30. märts 2013

Eesti pokkerimängija on võitnud kahe kuuga üle 150 000 dollari

chartPilt: «andu_andu» PokerStarsi üldtulemused

Heads-Up turniiride spetsialist, keda tuntakse pokkerikommuunis nime all «andu_andu», on viimase kahe kuuga võitnud üle $150 000.

Veebruaris võitis ta muljetavaldavad 80 293 dollarit ning märtsis lisandus $70 024, mis teeb kahe viimase kuu tulemuseks natuke üle 150 000 dollari.

«andu_andu» on Eesti üks parimaid pokkerimängijaid, kes on panustanud tohutult oma arengusse: käinud pokkeriõppele suunatud välilaagrites, õppinud läbi foorumite ja pokkerivideo portaalide (eelkõige HUSNG.com) ning võtnud treeningtunde oma ala parimatelt. Kui arvestada juurde rakeback siis karjääri jooksul on «andu_andu» võitnud üle 400 000 dollari.

Tema põhimänguks on PokerStarsi Heads-Up Sit & Go ühelaua turniirid, mida mängitakse Hyper-Turbo (väga kiire) formaadis. PokerStarsis võib leida teda mängimas nime all «ChuckNorrisQ».

Kui Sul on soov lugeda «andu_andu» edulugu tema karjääri algusest alates või küsida temalt küsimusi, siis seda saad teha tema foorumi päevikus, mille leiad SIIT.

Lisaks, kes soovivad rohkem teada saada Heads-Up turniiridest, siis soovitame läbi lugeda strateegia artikli, mille leiad SIIT ning foorumi teema, mille leiad SIIT.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal