Avaldatud: 21. mai 2013

Pokkeripetturite arsenali on lisandunud uus relv – DOS rünnak

Häkkerite ja pokkeripetturite arsenali on lisandunud uus relv – DOS rünnak, millega kaotatakse ära ohvri internetiühendus ja nii võetakse vastaselt pank või võidetakse heads-up turniir.

Mis on DOS rünnak?

DOS (Denial of Service) rünnakuga koormatakse üle ohvri internetiliiklust korraldav seade (ruuter või server) suure hulga päringutega. Päringuid teenindav võrguseadme töö on häiritud. Sel juhul kaob ohvri internetiühendus täielikult või muutub suure koormuse tõttu väga aeglaseks.

Kuidas kasutatakse pokkeris?

Kui rünnak suunatakse kasutaja vastu, kes parasjagu mängib netipokkerit, siis ta kaotab internetiühenduse ja ühtlasi ka pokkerikäe (time out).

Rünnakuid on kasutatud juba Revolution pokkerivõrgustikus high stakes mängijate vastu. Vastavad Two Plus Two foorumite teemad leiad SIIT ja SIIT.

Kuidas DOS töötab?

DOS rünnaku korraldamiseks on vaja teada ohvri IP-d. Kõige lihtsam viis IP saamiseks on Skype. Selleks tuleb minna veebilehele  http://skypegrab.info ja sisestada Skype’i kasutajanimi, kellele soovitakse rünnak korraldada. IP kuvatakse juhul kui ohver kasutab samal ajal Skype’i. IP saamiseks ei pea olema tema kontaktide nimekirjas.

Kui IP on teada, siis suunatakse sellele suur liiklus ning nii ummistatakse ära mängija võrguühendus. Rünnaku korraldamiseks ei ole vaja eriteadmisi. Seda saab teha läbi teatud veebilehtede, mis pakuvadki DOS rünnakut teenust. Näiteks  10-minutiliste rünnakute korraldamiseks tuleb tasuda 19 dollari suurune kuutasu.

DOS rünnaku tööpõhimõte

DOS rünnaku tööpõhimõte

DOS näide

Rünnaku korraldaja, kes teab vastase IP-d, istub temaga ühte lauda või registreerib samale turniirile. Parimaks mänguks on heads-up sit & go-d (HUSNG). Pärast registreerimist suunatakse vastasmängijale rünnak, ta kaotab internetiühenduse ning blaindib surnuks.

Rahamängus kasutatakse rünnakut ainult siis, kui on moodustatud suur pank. Sel juhul vastane sund-loobub käest, kuna otsustamiseks mõeldud aeg lõppeb otsa.

Kaitse

Kuna DOS rünnakud on pokkeritoa välised, siis nende vältimiseks peab kasutaja vastutama ise enda turvalisuse eest. Kõige turvalisem viis on hoida oma kasutajanimi saladuses, arvutid viirustest ja nuhkvarast puhtad ning mitte kuskile postitada looge vms. mis sisaldavad IP aadresse.

Allikas: Pokerfuse, Two Plus Two€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal