Avaldatud: 6. veebruar 2015

Doyle Brunson’il tulemas järjekordne vähioperatsioon

Doyle Brunson

81-aastane pokkerilegend Doyle Brunson andis täna varahommikul Twitteri vahendusel teada, et tal on tulemas järjekordne operatsioon.

Veebilehe gambling911 andmetel on tegu vähioperatsiooniga. Täpsemalt avastati mehel varajases staadiumis nahamelanoom, mis on üks ohtlikumaid vähivorme üldse.

Doyle Brunsoni võitlused vähiga

Brunson on ka varemgi silmitsi seisnud vähiga ja seda koguni neljal korral. Kõik operatsioonid on olnud edukad. Üks uskumatuid, aga ka raskemaid operatsioone kui ka võitlusi vähiga juhtus 1962. aastal, millest kirjutas ka legendaarses Super System 2 pokkeriraamatus.

Neli kuud pärast abiellumist avastati mehe kaelalt hernetera-suurune moodustis, mida prooviti ravida antibiootikumidega. Pärast kolme nädala pikkust ravikuuri ei olnud näha paranemismärke, moodustis oli juba kasvanud kanamuna suuruseks. Kuna Brunsoni vend oli surnud just hiljuti vähki, siis mees kartis hullemat ja pöördus onkoloogi poole. Arst ei pidanud kasvajat pahaloomuliseks, aga siiski määras Brunsonile operatsiooniaja.

Alles operatsioonil selgus, et tegu on siiski pahaloomulise kasvajaga, mis on levinud liiga kaugele ja seega ei ole võimalik täielikult eemaldada ning operatsioon on ainult elu pikendav. Brunsonile anti elulootust kõigest mõneks kuuks. Hiljem uuesti läbivaatusel ei leitud mitte ühtegi jälge vähist ning arstid pidasid paranemist täielikuks imeks.

Mis on melanoom ?

Melanoom on üks nahavähi vormidest. Võrreldes teiste vähitüüpidega on melanoom suhtelisel harvemini esinev, aga siiski üks ohtlikematest vähivormidest, põhjustades suurema osa haigestunute surma (75%). Peamiseks tekkepõhjuseks peetakse ultraviolettkiirgust ning kiire metastaseerumise (siirete) tõttu on haiguse prognoos tõsine.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal