Avaldatud: 28. oktoober 2015

EPT Maltal eksperimenteeritakse 4-värviliste kaardipakkidega

Nelja värviga kaardipakid on olnud kasutuses juba aastaid ning vaieldamatud abimehed online’i pokkerimängijatele. Traditsioonilised 2-värvilised kaardipakid on eelkõige levinud live-mängudes.

Nüüd proovitakse 4-värvilisi kaardipakke esimest korda EPT Malta turniiridel. Kokku telliti 1000 pakki – 500 kasutatakse Euroopa pokkeriturneedel ja 500 Macaus.

Mängijatelt küsitakse tagasisidet ning siis hiljem vastavalt arvamustele, kas loobutakse või hakatakse 4-värvilisi kaardipakke kasutama tihedamini.

Praeguse seisuga saadud tagasiside on enamjaolt negatiivne, kuna värvid on suht sarnased, eriti hämaramates pokkerilaudades ning lisaks tekitavad segadust nii mängijate kui ka diilerite seas.

PokerStarsi esindaja sõnul kasutatakse tellitud kaardipakid ära ja alles siis võetakse vastu otsus, kas muudatus leiab laiemat kasutust või sellest loobutakse.

See ei ole ainus, mida EPT Malta pokkeriturnee raames katsetatakse. Lisaks 4-värvilistele kaardipakkidele, eksperimenteeritakse live Spin & Go ja Flipout turniiridega.

EPT Malta põhiturniiri 3. päeva otseülekannet saad vaadata SIIN.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal