Avaldatud: 10. jaanuar 2024
Kategooria: Kõmu / Uudised

Daniel Negreanu karjääri kehvem aasta - 2.3 miljonit kaotusi

Kui vaatate oma 2023. aastale tagasi pettumusega, siis vaadake uuesti, sest tõenäoliselt oli teil siiski parem aasta kui pokkerilegendil Daniel Negreanul.

Peale suurturniiride ja mõnede festivalide on Daniel Negreanu fännide üheks oodatuimaks tippsündmuseks ka tema iga-aastane kokkuvõte möödunud aastale.

Ka see aasta ei olnud erand. Paraku kokkuvõte tõi Negreanule tema pokkerikarjääri ühe uue rekordi. Seekord siis antirekordi.

Karjääri kehvem aasta

2023 oli Negreanule halb aasta tuues tema karjääri läbi aegade suurima kaotuste aasta pokkeris, jäädes 2023. aastal 2 228 174 dollariga miinusesse.

Nagu alati, oli ta oma tulemuste suhtes väga avameelne ja läks väga palju detailidesse.

Ligi 200 000 korda vaadatud videopostituses räägib, et mängis möödunud aastal 145 turniiri, mis oli turniiride arvult tema jaoks rekordiline aasta.

Mängitud 145-st turniirist jõudis rahadesse 39. korral (ITM 26.9%), aga siiski ei jõudnud kordagi suurte võitudeni. 2023. aasta suurim võit turniiridel oli 124 000 dollarit, mis on suhteliselt vähe, võrreldes osalustasudega.

Aasta kokkuvõtte video

Mis olid põhjused?

Negreanu paneb kehva aasta mitme asja koosmõjule - liiga palju mängimine, kesine kaardijooks ja tugev mängutase.

Lisaks ta arvab ka, et üheks põhjuseks oli liigne võitja enesekindlus (tuntud ka kui winners tilt), mis tuli pärast 2022. aasta Super High Roller Bowl'i võitmist.

Videos räägib ka oma 2024. aasta plaanidest. Üllatavaks ja suurimaks plaaniks on, et sel aastal ta loobub WSOP aasta mängija (WSOP Player of the Year). tiitli püüdmisest, mis on olnud tavaliselt tema iga aastane peamine eesmärk.


Kommenteeri teemat foorumis$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal