Avaldatud: 27. aprill 2024
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Täna kell 14:00 Coolbeti pokkeritoas Coolbet Live satelliit (€2 x €150 piletit garanteeritud)

Täna kell 14:00 Coolbeti pokkeritoas Coolbet Live satelliit (€2 x €150 piletit garanteeritud)

Sel laupäeval toimub Chesterfield pokkeriklubis 150-eurone Coolbet Live pokkeriturniir ja sellele saab võita pileti läbi 10-eurose freebuy või läbi Coolbeti satelliitide.

Coolbet satelliidid

Neljapäeval kell 20:30 toimub Coolbeti pokkeritoas 5-eurose osalustasuga satelliit, millele garanteeritud viis 150-eurost Coolbet Live piletit.

Satelliidil saab iga osaleja teha piiramatu hulga 5-euroseid taasoste ja pärast kümnendat mängutaset 5-eurose juurdeostu.

Sarnane satelliit toimub ka laupäeval kell 14:00, aga sellele on garanteeritud viie Coolbet Live pileti asemel kaks piletit.

Kuidas osaleda?

Kuidas osaleda?

Osaleda saavad kõik, kellel on Coolbeti Eesti konto või kes avavad selle. Selleks:

  • 1. 👉 Minge Coolbeti veebilehele.
  • 2. 👉 Logige kontole. Konto puudumisel avage konto.
  • 3. 👉 Valige peamenüüst Pokker.
  • 4. 👉 Laadige alla pokkeriklient või avage pokkeriklient brauseris, vajutades nupul ‘Mängi pokkerit brauseris‘.
  • 5. 👉 Kirjutage turniiride menüüs otsingusse ‘Coolbet Live’.
  • 6. 👉 Seejärel registreeruge turniirile ‘Coolbet Live Special 5x€150 GTD‘.

Ava Coolbet

Konto puudub? Saad ka boonused

Coolbeti tervitusboonus
€500 ilma sissemakseta
  • KLÕPSA SIIN ja registreeru kasutajaks
  • laadi alla tarkvara ja logi kontole
  • saad koheselt €500 boonust
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!.

Võta koheselt 25 tasuta spinni mängus Wolf Blaze Megaways. Selleks KLÕPSA SIIN ja ava Coolbeti konto boonuskoodiga WELCOMEFS, leia mäng Wolf Blaze Megaways ja 25 tasuta spinni on Sinu!


Turniiride leidmiseks <a href="https://www.pokkeriprod.com/visit/coolbet/" target="_blank" class="matomo_link">avada Coolbet</a> ja pokkeritoa turniiride menüüs kirjutada otsingusse 'Coolbet Live'.

Turniiride leidmiseks avada Coolbet ja pokkeritoa turniiride menüüs kirjutada otsingusse 'Coolbet Live'.

Freebuy - 10 piletit garanteeritud

Lisaks Coolbeti satelliitidele toimub homme, 25. aprillil Chesterfield pokkeriklubis Freebuy, millele kümme Coolbet Live piletit garanteeritud.

Osalemine on täiesti tasuta, kuid soovi korral saab iga mängija sooritada piiramatu arvu 10-euroseid taasoste ja ühe 10 eurot maksva lisaostu.

Freebuy algab kell 18:30 ja hiline registreerumine on avatud kuni kell 20:40. Kogu sellel perioodi on avatud ka taasostud.

Turniirile saab eelregistreeruda läbi lets.poker rakenduse. Selle laadige alla tasuta lets.poker rakendus, leidke pokkeriklubi Chesterfield ja järgige juhiseid.

Coolbet Live

Coolbet Live 2024 esimene turniir toimub 27. aprillil pokkeriklubis Chesterfield. Osalustasu 150 eurot, algusaeg 18:30 ja turniirile saab registreeruda läbi Coolbeti pokkeritoa või kohapeal Chesterfield pokkeriklubis kasutades Chesterfield Walletit.

Laupäevasele Coolbet Live turniirile on lisatud auhinnad - kõik Eesti ja Soome mängijad saavad pileti pühapäevasele Coolbet Rahvuste karikale ning lisaks kõikide osalejate vahel loositakse välja üks 550-eurone Coolbet Open 2024 põhiturniiri pilet.

Esialgselt toimub Coolbet Live iga kuu kuni sügiseni. Loe rohkem Coolbet live kohta.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.