Avaldatud: 25. juuni 2024
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Coolbet Live sarja järgmine turniir toimub sel laupäeval, 29. juunil

Coolbet Live sarja järgmine turniir toimub sel laupäeval, 29. juunil

Coolbet Live on Coolbeti poolt korraldatav pokkeriturniir, mis toimub iga kuu Chesterfield Poker Club pokkeriklubis. Osalustasu €150.

Coolbet Live 2024

Coolbet Live 2024 pokkeriturniir toimub pokkeriklubis Chesterfield Poker Club, mis asub aadressil Viru väljak 2 ja praegu kinnitatud kava kohaselt plaanitakse turniiri korraldada kuni sügiseni iga kuu korra.

Esimene Coolbet Live toimus 27. aprillil ja järgmised neli turniiri 25. mail, 29. juunil, 20 juulil ning 17. augustil, orienteeruvalt kell 18:00.

Turniiri osalustasu on 150 eurot. Hiline registreerumine on avatud esimese üheksa mängutaset, mille vältel on võimalik sooritada ka piiramatu arv tagasioste. Iga mängutaseme pikkus on 20 minutit.

Kõikidele ülaltoodud turniiridele on peale tavapärase auhinnafondi lisatud ka üks 550 eurot väärt Coolbet Open 2024 põhiturniiri pilet, mis loositakse välja igal turniiril kõikide osalejate vahel.

Coolbet Live 2024 turniirile saab registreeruda läbi Coolbeti pokkeritoa, kohapeal läbi Chesterfield Walleti või hoopis kvalifitseeruda läbi erisatelliidi.

Kvalifitseeru läbi satelliidi

29. juuni Coolbet Livele on võimalik kvalifitseeruda läbi Coolbeti pokkeritoa 25. ja 26. juunil kell 20:30, kui toimub 5-eurose osalustasuga satelliidid.

Mõlemale satelliidile on garanteeritud viis 150-eurost piletit laupäevasele Coolbeti Live turniirile.

Kuidas osaleda?

Kuidas osaleda?

Osaleda saavad kõik, kellel on Coolbeti Eesti konto või kes avavad selle. Selleks:

  • 1. 👉 Minge Coolbeti veebilehele.
  • 2. 👉 Logige kontole. Konto puudumisel avage konto.
  • 3. 👉 Valige peamenüüst Pokker.
  • 4. 👉 Laadige alla pokkeriklient või avage pokkeriklient brauseris, vajutades nupul ‘Mängi pokkerit brauseris‘.
  • 5. 👉 Kirjutage turniiride menüüs otsingusse ‘Coolbet Live’.
  • 6. 👉 Seejärel registreeruge turniirile ‘Coolbet Live Special 5x€150 GTD‘.

Ava Coolbet

Konto puudub? Saad ka boonused

Coolbeti tervitusboonus
€500 ilma sissemakseta
  • KLÕPSA SIIN ja registreeru kasutajaks
  • laadi alla tarkvara ja logi kontole
  • saad koheselt €500 boonust
Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult!.

Võta koheselt 25 tasuta spinni mängus Wolf Blaze Megaways. Selleks KLÕPSA SIIN ja ava Coolbeti konto boonuskoodiga WELCOMEFS, leia mäng Wolf Blaze Megaways ja 25 tasuta spinni on Sinu!


Coolbet Live turniirile saab registreeruda läbi Coolbeti pokkeritoa või kohapeal Chesterfield kasiinos. Läbi Coolbeti pokkeritoa registreerimiseks <a href="https://www.pokkeriprod.com/visit/coolbet/" target="_blank" rel="matomo_link">avada Coolbet</a> ja kirjutada otsingusse 'Coolbet Live'. Osalustasu 150 eurot.

Coolbet Live turniirile saab registreeruda läbi Coolbeti pokkeritoa või kohapeal Chesterfield kasiinos. Läbi Coolbeti pokkeritoa registreerimiseks avada Coolbet ja kirjutada otsingusse 'Coolbet Live'. Osalustasu 150 eurot.


Coolbet Live teave

Millal toimuvad Coolbet Live pokkeriturniirid?

Coolbet Live pokkeriturniirid toimuvad iga kuu ühel laupäeval.

Kus toimub Coolbet Live pokkeriturniirid? Kuidas parkida?

Coolbet Live pokkeriturniirid toimuvad Chesterfield Poker Club’is aadressil Viru väljak 2. Parkida saab ümbruskonnas või parkimismajades, mis on üldjuhul tasulised, kuid laupäeviti alates kella 15:00 on kesklinna piirkond tasuta. Selleks tutvuda Tallinna parkimisega.

Kui suur on Coolbeti Live osalustasu? Tagasiostud?

Osalustasu on €150 ja esimese üheksa mängutaseme jooksul saab teha piiramatu arve tagasioste. Tasemete pikkus 20 minutit. Täpsem info LetsPoker rakenduses.

Chesterfield on sularahavaba? Kuidas registreeruda?

Kõige lihtsam on turniirile registreeruda läbi Coolbeti pokkeritoa. Selleks avage Coolbet ja leidke ‘Coolbet Live’ pokkeriturniir. Teine võimalus on kohapeal, aga siis on vajalik Chesterfield Wallet, kuhu tuleb eelnevalt raha peale kanda. Kohapeal sularahas arveldada ei saa s h baaris maksta.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.