Avaldatud: 10. november 2015
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Amaya Gaming kontrollib umbes 71% kogu netipokkeri turust

Teisipäeval, mõned päevad pärast PokerStars’i VIP-programmi muudatuste teatavaks tegemist, avalikustas Amaya Gaming oma kolmanda kvartali majandustulemused, kust selgus mitmeid huvitavaid numbreid.

Aruandest selgus, et ettevõtte käes on 71% kogu netipokkeri turust – PokerStars’ile kuulub 68% ja Full Tilt Poker’ile 3%.

Kahe pokkeritoa peale on kokku 97 miljonit kasutajat, mis on 9% rohkem, võrreldes eelmise aastaga. Aktiivseid kliente, kes mängisid kolmandas kvartalis pärisraha mänge on umbes 2.2 miljonit.

Kasumit teeniti 225 miljonit dollarit vähem kui eeldati. Ettevõtte enda sõnul on põhjuseks dollari tugevnemine teiste valuutade suhtes, mõningad viivitused uute toodete arendamisel ja turule toomisel ning ajutised piirangud Kreeka ja Portugali turgudel.

Investeeringutest märkimisväärsem oli New Jersey tegevusloa taotlemine, mis läks maksma üle 2 miljoni dollari. Taotlus rahuldati viis nädalat tagasi ning ettevõte plaanib nii PokerStars’i kui Full Tilt pokkeritoaga siseneda USA turule järgmise aasta esimesel poolel.

TÄIENDATUD 23:36: Peale majandusaruannete avalikustamist kaotasid Amaya Gaming aktsiad umbes kolmandiku väärtusest (30-33%), tehes uueks hinnaks 15.30 dollarit aktsia kohta.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal