Avaldatud: 12. jaanuar 2015
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

PokerStarsi Spin & Go turniirilt võideti esimene miljoni dollari suurune peaauhind

spin and go

Täna hommikul võideti esimest korda miljoni dollari suurune peaauhind 5-dollarilise osalustasuga Spin & Go turniiril. Õnnelikuks mängijaks osutus venelane «sss66666».

Turniir kestis umbes 15 minutit. Võitjal ei läinud alguses hästi, sest esimese nelja käega kaotas ära poole stäkist. Aga tänu heale kaardijooksule suutis ta kaotatud mängumärgid tagasi võita. Võtmekäeks oli võidetud mündivise äss-kaheksaga vastase seitsmete paari vastu.

Viimane otsustav käsi oli taaskord äss-kaheksa vastase äss-viie vastu, kus Vene pokkerimängija sai flopist kaks paari ning tema vastane ainult ülemise paari. Turn ja river ei võitnud midagi ning esimene ajalooline Spin & Go peaauhind oli välja jagatud.

last-hand

Miljoni dollari Spin & Go

Alates detsembrist korraldab PokerStars erilisi Spin & Go turniire, kus keskmiselt kolm korda kümme miljoni mängu järel loositakse välja 1,2 miljoni dollari suurune auhinnafond. Auhinnafondist miljon kuulub turniiri võitjale ning ülejäänud kaks mängijat saavad kumbki 100 000 dollarit. Turniirid viiakse läbi väga kiires (hyper-turbo) 3-max formaadis.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal