Avaldatud: 19. jaanuar 2024
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

888poker tagastas 2023. aastal bottide mõjutatud mängijatele 362 000 dollarit

2024. aasta algas netipokkeri jaoks halvasti, sest esimestel päevadel domineerisid lood superkasutajast kui ka suurest botifarmist.

Keeruline hinnata, kas pokkeritoad - ja võrgustikud kavatsevad edaspidi ausa mängu probleemidega läbipaistvamad olla, aga 888poker on ühe sammu astunud.

Pokkeribotid 888poker'is

888poker tegi üllatava sammu ja avaldas eksklusiivselt Pokerfuse pokkeriuudiste portaalile 2023. aasta kõik juhud, kui kahtlustati pokkeriboti või reaalaajas abistaja kasutamist.

Kokku blokeeriti 2023. aastal 888poker võrgustikus 161 kontot, mida kahtlustati pokkeriboti või reaalaajas abistaja kasutamises ning tagastati 362 893 dollarit 4068 mõjutatud mängijatele.

Sellest summast 250 000 dollarit tuli 888poker'il hüvitada enda taskust, kuna petturid olid jõudnud juba kontode blokeerimise ajaks osa rahast välja kanda

«Meie jätkuv edasiminek bottidega võitlemisel tuleneb arusaamast, et see on oluline, et tagada 888pokeris jätkuv turvalised ja võrdsetel alustel mängulauad kõigile meie mängijatele,» ütles 888pokeri pokkeriteenuste juht Matan Krakow portaalile Pokerfuse.

Avastamisel oluline roll mängijatel

Tuues esile ka seda, et petukontode vastases võitluses suureneb pidevalt nende endi võimekus avastada sohitegijaid, aga samas on ka mängijatel endal oluline roll kahtlaste kontode avastamisel ja nendest teavitamisel.

Krakow pidas vajalikuks ka selgitada, et 888poker jätkab koostööd tipptasemel nõustajatega, kellel on väga suur pädevus pokkerikäte analüüsimisel ja tehisintellektile omaste mustrite avastamisel.

Saadud tagasiside näitab, et viimastel aastatel tehtud raske töö on kandmas vilju, pakkudes 888pokeris turvalist ja ausat mängukeskkonda võrrelduna konkurentidega.

Siiski lisaks Krakow, et see on nagu kassi hiire-mäng. «See on järjepidev pingutus ja me jätkame kõigi võimaluste kasutamist, et hoida pokker ausa ja samas mängulisena. Mängijate tagasiside jälgimine jääb sellel rindel edasimineku võtmefaktoriks,» kinnitas ta.


Kommenteeri teemat foorumis$1000 pokkeriboonus OlyBetis

Kõik, kes avavad OlyBeti’i konto, saavad €1000 boonust maailma suurimasse pokkerituppa.

Jah! OlyBet kuulub GGPokkerisse – maailma suurim pokkerituba ja €1000 on Sind ootamas + palju fishe.


Või loe rohkem GGPokker pokkerivõrgustiku kohta.

Samal Teemal