Avaldatud: 9. veebruar 2016

PokerStars eemaldab tavalised HU rahamängud, alles jääb ainult Zoom HU

Mängijatele saadetud kirjas PokerStars andis teada, et alates reedest, 12. veebruarist lõpetatakse tavapäraste heads-up rahamängude pakkumine ja alles jäävad ainult Zoom heads-up mängud.

Muudatus puudutab nii NL Hold’em, Fixed Limit Hold’em ja Pot Limit Omaha heads-up rahamänge nii 100BB kui CAP formaadis. Põhjusena toodi välja, et see on järgnev samm võitlemaks predaatorliku käitumise vastu ning parandamaks hobimängijate mängukogemust. Kiri saadeti mängijatele, kes on viimase kolme kuu jooksul mänginud heads-up rahamänge.

See on küsitav, kas muudatus tõstab hobimängijatele pakutava teenuse kvaliteeti, sest Zoom heads-up’i mängudesse jäävad alles parimatest-parimad ning seetõttu nõrgemate oskustega mängijad kaotavad oma raha kiiremini. Lisaks kuna nõrgemate oskustega professionaalid lahkuvad, jääb hobimängijatele väiksem vastaste valik, mis võib muuta mängimist igavamaks.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal