Avaldatud: 11. veebruar 2016
Kategooria: Uudised

PokerStarsis tulekul uus mobiilne heads-up mänguformaat «Duel»

POKERSTARS ANDIS TEADA, ET TULEKUL ON TÄIESTI UUS MOBIILNE MÄNGUFORMAAT «DUEL», MIDA SAAB MÄNGIDA NII PÄRISRAHA KUI KA MÄNGURAHA PEALE.

Mäng põhineb tavapärasel NL Hold’em Heads-Up’il, aga erinevalt tavamängudest on ajapank tundides ja päevades, mitte sekundites. Seetõttu mängijad ei pea mängima koheselt, vaid võivad teha oma otsuseid tundide jooksul.

Üks matš koosneb kindlast arvust kätest ning igale käele on määratud iseseisev stäkk. Kõik käed jagatakse välja korraga ning mängija võib neid mängida sama-aegselt. Mäng lõpeb, kui kõik käed on läbi mängitud ning võitjaks on mängija, kellel on rohkem mängumärke.

Juhul kui mängija ei tee oma otsuseid ettenähtud aja jooksul (ajapank), siis tema käsi kas check’itakse või folditakse ning otsustamise kord läheb vastasele.

Mäng on saadaval ainult iPhone ja Android operatsioonisüsteemiga nutiseadmetes ning praegusel hetkel ainult Norra pokkerimängijatele, kus viiakse läbi beta-testimist. Pärast edukat testimist jõuab uus mäng ka teistele turgudele.

Mängus on eelkõige fookuses sotsiaalmeedia, sest mängijad saavad kutsuda oma sõpru duellile, saates kutse läbi tekstisõnumi, Twitteri, Facebook’i või mõne muu sotsiaalmeedia platvormi. Lisaks on kaotuste ja võitude statistika ja palju muud.

ARUTELU FOORUMIS€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal