UNIBET'I PAKKUMISED: tasuta SNG-piletid, Unibet OPEN pokkeripakett ja palju muud - PokkeriProd.com
Avaldatud: 5. jaanuar 2016
Kategooria: Kampaaniad / Uudised

UNIBET’I PAKKUMISED: tasuta SNG-piletid, Unibet OPEN pokkeripakett ja palju muud


JAANUARIS ON UNIBET’I POKKERITOAS VÕIMALIK TEENIDA TASUTA SNG-TURNIIRIPILETEID NING KEERUTUSI UUEL UNIBET OPEN SLOTIKA, KUS VÕIMALIK VÕITA ERINEVAID AUHINDU, MILLEST KÕIGE VÄÄRTUSLIKUM €2000 UNIBET OPEN LONDONI PAKETT

UNIBET’I MISSIOONID JAANUARIS

Sarnaselt eelmisetele kuudele on ka jaanuaris võimalik täita neli kolmest või neljast ülesandest koosnevat missiooni (astet). Valdavalt on need mõeldud Unibeti tarkvaraga tutvumiseks ning eeldavad osalemist mõnes rahamängus või madala sisseostuga turniiril. Kõik mängijad osalevad missioonidel automaatselt ning täiendavalt kuskil registreeruma ei pea.

Kampaania auhindadeks on SNG-piletid ning tasuta keerutused Unibet Open slotikal, millel on võimalik võita erinevaid auhindu. Neist väärtuslikeim on 2000-eurone Unibet Openi turniiripakett.

UNIBET OPEN SLOTIKAS

Samuti jagatakse jaanuaris tasuta Unibet Open slotika keerutusi kõigile, kes mängivad Unibet’i pärisraha laudades. Unibet Open slotikal on võimalik võita nii pileteid freerollidele, erinevaid cashgame-pileteid kui hea õnne korral ka 2000-eurose Unibet Open turniirpaketi.

Iga 15 flopi vaatamine NL25/PL25 või kõrgemas lauas, 25 flopi vaatamine NL10/PL10 panustamistasemel või 50 flopi vaatamine Unibeti pokkeritoa madalaimas (NL4/PL4) lauas annab ühe tasuta keerutuse. Päevas on võimalik teenida kuni kolm tasuta keerutust.

Unibet Openi slotikal on 25 väljamakseliini ning lõppskooriks kõikidelt liinidelt kogutud punktide kogusumma. Auhind antakse vastavalt teenitud punktide arvule, iga keerutuse järel läheb aga punktiarvestus taas nulli.

UNIBET OPEN SLOTIKA AUHINNAD

 • 10 000 punkti: €2000 maksev Unibet Open London pakett,
 • 1500 punkti: 50-eurone cashgame pilet NL50 lauas mängimiseks,
 • 600 punkti: 25-eurone cashgame pilet NL25 lauas mängimiseks,
 • 120 punkti: 10-eurone cashgame pilet NL10 lauas mängimiseks,
 • 20 punkti: pilet iganädalasele €2000 freerollile.

Tasuta keerutuste arv on nähtav pokkeritarkvara ülemises paremas nurgas. Info selle kohta, millis(te)l turniiri(de)l saab võidetud pileti(de)ga osaleda, leiad avades „Profile“ ning klikkides seejärel vastaval piletil.

Kokku kuuel korral toimuvad iganädalased 2000-eurose auhinnafondiga turniirid viiakse läbi pühapäeviti, 3. jaanuarist kuni 7. veebruarini kell 18:00 (Eesti aeg). Freerollile pääseb kuni 1500 mängijat ning tegemist on multi-buy turniiridega, kus võib kasutada suurema algstäki saamiseks kuni kümmet piletit. Registreerumine freerollile avatakse tund end turniiri algust.

UUTELE MÄNGIJATELE: €10 TASUTA + 5 TASUTA SPINNI

Avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt 10-eurose tasuta rahalaua pileti + 200-eurose tervitusboonuse. Lisaks 5 tasuta spinni Unibet’i kasiinomängus Starburst. Nii tasuta spinnide, pokkeripileti kui ka tervitusboonuse jaoks ei ole vaja teha sissemakset!

AVA UNIBET’I KONTO€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
 • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
 • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
 • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
 • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
 • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
 • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal