Avaldatud: 30. november 2015
Kategooria: Kampaaniad / Uudised

Unibet jagab detsembris pokkerimängijatele jõulukingitusi


1. KUNI 31. DETSEMBRINI TOIMUB UNIBET’I POKKERITOAS JÕULUKAMPAANIA, KUS JAGATAKSE ÄRA RAHALISI AUHINDU, FREEROLLIDE PILETEID JA EKSKLUSIIVSEID AVATARE.

EKSKLUSIIVSED AVATARID

Iga kord, kui oled mänginud viis Sit & Go turniiri, saad ühe eksklusiivse avatari. Kokku on võimalik vabastada kuni kolm avatari.

FREEROLLIDE PILETID

Sul on võimalik saada kuni kolm piletit 3. jaanuaril toimuvale €3000 freerollile. Ühe pileti saamiseks pead mängima vähemalt ühe 1-eurose osalustasuta MTT.

RAHALISED AUHINNAD

Saa rahamängude mängimise eest kuni 3 rahalist lauda. Lihtsalt vaata 350 floppi ning saad rahalise auhinna summas €1 kuni €60, olenevalt, mis panustega mängid või kas mängi Omaha või NL Hold’em mänge.

BOONUS: Konto avamisel saad 200-eurose tervitusboonuse ja tasuta €10 pokkeripileti, mida saab kasutada 4NL (€0.02/€0.04) NL Hold’em rahalaudades. SISSEMAKSET EI OLE VAJA TEHA!€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal