Avaldatud: 10. märts 2015

Täna algavad Unibetis Eesti meistrivõistluste online-satelliidid


Eelmisel nädalal Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) toetajatega liitunud Unibet alustab täna satelliitturniiride korraldamist aprilli alguses toimuvatele arvult 13. pokkeri Eesti meistrivõistlustele. Lihtsa ülesehitusega online-kvalifikatsioon on kolmefaasiline ning võimaldab pääseda tiitlivõistlustele ka täiesti tasuta.

10.-29. märtsini toimub igal teisipäeval, neljapäeval ning pühapäeval algusega kell 19:00 turboformaadis freeroll, mille kaks parimat teenivad pileti sama nädala pühapäeval kell 21:00 algavale satelliitturniirile.

Pühapäevased 10-eurose sisseostuga satelliitturniirid viiakse läbi 15., 22. ja 29. märtsil. Neil kõigil on garanteeritud kaks 50-eurost piletit, mida võib kasutada osalemiseks Eesti meistrivõistluste rahvaturniiril, naisteturniiril või finaalsatelliidil põhiturniirile.

50-eurose osalustasuga põhiturniiri finaalsatelliit viiakse läbi teisipäeval, 31. märtsil kell 21:00. Unibet garanteerib turniiri parimatele vähemalt kaks 300-eurost Eesti meistrivõistluste põhiturniiri piletit.

Kõik satelliitturniirid toimuvad freezeout-mänguformaadis. Mängutasemete pikkuseks on freerollidel kolm, €10 osalustasuga satelliitidel kümme ning 50-eurose sisseostuga finaalsatelliidil 15 minutit.

Lisaks premeeritakse läbi Unibeti Eesti meistrivõistlustele pääsenud ning seal edukalt esinenud mängijad erinevate lisaauhindadega. Kui Unibeti mängija võidab põhiturniiri, teenib ta lisaks 2000-eurose auhinnapaketi juunis Glasgow’s toimuvale suurturniirile Unibet Open.

Need online-kvalifitseerujad, kes suudavad võita naisteturniiri, rahvaturniiri või pääsevad põhiturniiril finaallauda, saavad aga lisaauhinnaks 250-eurose Unibet Open satelliidipileti.

Unibeti boonus: iga kuu erinev

Unibeti lojaalsusprogramm põhineb kuu kampaaniatel.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal