Avaldatud: 23. november 2012

Unibet plaanib naasta Eesti turule

Unibet astub samme naasemaks Eesti turulePilt: Unibet Eesti kodulehekülg

Pärast Eesti kaughasartmänguseaduse jõustumist 2010. aasta jaanuaris loobus populaarne hasartmänguoperaator Unibet eestlastele teenuse pakkumisest ning esitati taotlus kaughasartmängu litsentsi saamiseks.

Kahjuks Eestiga mitte seotud ärilistel põhjustel jäi tegevusloa taotlus mõneks ajaks ooteseisundisse. Nüüd on see taaskord arutlusse võetud ning astutud esimesed tõsised sammud.

Selle aasta oktoobri lõpus väljastati Unibeti Eestile (Unibet Estonia Limited) hasartmängude korraldamise tegevusload «Õnnemäng» ja «Toto» hasartmängu liikides. Hetkel on tegevuslubadest puudu veel kaughasartmängu korraldusluba.

Küsimusele, kas võime Unibeti juba 2013. aastal Eesti turul seaduslikult opereerimas näha, vastas Unibeti esindaja, et suure tõenäosega on see võimalik. Siiski, ei soovitud kindlaid daatumeid ja lõplikku «jah» sõna veel öelda.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal