Avaldatud: 3. november 2015

Reedel toimub Pärnus igakuine Triobet Live

Reedel, 6. novembril kell 19:00 viiakse Port Arturi kaubanduskeskuses asuvas Grand Prix kasiinos läbi 50-eurose osalustasuga Triobet Live Pärnu pokkeriturniir. Turniirile on võimalik kvalifitseeruda ka läbi online-satelliitide. 

Triobet Live Pärnu online-satelliidid

3. ning 4. novembril toimuvad Triobetis igapäevased €1,10 osalustasuga turniirid, mille kaks parimat lunastavad pileti 11-eurose sisseostuga finaalsatelliidile.

Mängitakse 5-minutiliste tasemete ning 1000 stardipunktiga. Esimese 30 minuti jooksul on võimalik sooritada piiramatus koguses juurdeoste (a’ 1000 punkti) ja/või add’on (3000 punkti). Hiline registreerimine kestab 15 minutit, samuti on lubatud kahekordne sisseost.

11-eurose sisseostuga finaalsatelliit viiakse läbi 5. novembril 3000 stardipunkti ning 9-minutiliste tasemetega. Freezeout-turniiri parimatele garanteeritakse vähemalt viis 50-eurost Triobet Live Pärnu piletit.

Kõik Triobet Live Pärnu satelliitturniirid algavad kell 20:00. Need on võimalik leida Triobeti lobbyst läbi Tournaments > Satellites > Triobet Events.

Triobet Live Pärnu

Triobet Live Pärnu pokkeriturniiril pääseb koheselt laudadesse kuni 50 pokkerisõpra, ülejäänud aga läbi hilise registreerumise, mis kestab 200 minutit. Võistlejad alustavad turniiri 10 000 stardipunktiga ning mängitakse 30-minutiliste tasemetega. Samuti on lubatud ühekordne re-entry.

Lisaks Pärnu live-turniirile ning kolmandate Tartumaa meistrivõistluste online-kvalifikatsioonile võõrustab Triobet täna ja homme ka online-pokkeri Eesti meistrivõistlusi (OPEM), garanteerides kolmel turniiril kokku vähemalt 10 000 eurot auhinnaraha.

Viimased satelliitturniirid, mis võimaldavad võita OPEM turniiripileteid märksa soodsamalt, toimuvad täna ning homme õhtul. Kõigil kolmel allesjäänud satelliitturniiril on garanteeritud vähemalt kaks 215-eurost high-roller turniiri piletit homme õhtuks.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal