Avaldatud: 18. veebruar 2024
Kategooria: Online Turniirid / Uudised

Täna supersatelliit, kuhu garanteeritud 3000 x $150 piletit!

Täna supersatelliit, kuhu garanteeritud 3000 x $150 piletit!

Täna kell 16 algab 25-dollarilise osalustasuga supersatelliit, millele garanteeritud koguni 3000 piletit GGMasters 10 miljoni turniirile.

Registreeru supersatelliidile

Supersatelliit

Satelliidi osalustasu 25 dollarit ja garanteeritud 3000 piletit. Iga pileti väärtus $150 ja seega kogu turniiri garantii 450 000 dollarit.

Osalemiseks avada OlyBet ja laadida alla pokkeritarkvara. Seejärel lihtsalt klõpsata turniiride menüül (Tourneys), kus on esimeste seas esiletoodud turniir '$25 SUPER SAT to GGM Overlay Edition [Europe], 3000 Seats'.

GGMasters Overlay Edition

Pileteid saab kasutada GGMasters Overlay Edition turniiril, millel on garanteeritud 10 miljoni dollari suurune auhinnafond.

Turniir koosneb kahest päevast ja selliselt, et esimesi päevi on kokku üheksa ja igast esimesest päevast saavad edasi 10% mängijatest.

Loe täpsemalt GGMasters Overlay Edition turniiri kohta.

Veel 1000 garanteeritud kohta

Lisaks täna kell 16:00 algavale satelliidile toimub õhtul kell 21 ka teine satelliit, millele on garanteeritud 1000 x $150 piletit Ameerika avapäevale.

Turniiride nimes kasutatakse küll Aasia, Ameerika ja Euroopa, aga tegelikkuses ei ole vahet, millisel mandril või piirkonnas mängija mängib.

Turniiride nimede viitavad algusaegadele, mis on kõige mugavam mängida just piirkonda kirjeldavas ajavööndis. Seega eurooplased saavad mängida ka Ameerika avapäevi kui ka satelliite.

Kell 21 turniiri leidmiseks ava alloleva nupu kaudu OlyBet ja kirjuta turniiride menüü otsingusse 'Overlay Edition' või vali Tourneys > GGMasters ja otsi kell 21.00 algav turniir: '$25 SUPER SAT to GGM Overlay Edition [Americas], 1000 seats.'

Soovitame võimalusel osaleda nii Euroopa kui ka Ameerika sateliit-turniiril, sest osaleda ei saa ainult ühel avapäeval, vaid mängida võib niipalju avapäevi kui soovitakse.

Ava OlyBet ja mängi tänast supersatelliiti

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.