Avaldatud: 27. juuni 2024
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Täna jätkub Türi pokkeriliiga - liidri Kaido Kooritsa eest välja pandud pearaha

Täna jätkub Türi pokkeriliiga - liidri Kaido Kooritsa eest välja pandud pearaha

Täna õhtul kell 20:00 jätkub Türi Turniiripokkeri Klubi pokkeriliiga neljanda etapiga. Kavas 10-eurone NL Hold'em ja osalema oodatud kõik huvilised.

Iga turniiri kümme parimat saavad liigapunkte ja liiga lõpus enim punkte kogunud mängija saab 330-eurose pileti ning teine ja kolmas koht 100-eurose pileti augusti lõpus toimuvale Coolbet Openile.

Pärast kolmandat liigaturniiri juhib edetabelit 28 punktiga Kaido Koorits, olles liigatabeli liider esimesest turniirist saati. Tema hegemoonia lõpetamiseks on alates tänasest turniirist pandud liiga edetabeli liidri eest välja pearaha.

Pearaha on välja pannud Türi Turniiripokkeri Klubi ja iga turniir võib auhind erineda. Täna, 27. juunil toimuval turniiril mängija, kes võtab välja Kaido Kooritsa (Coolbeti kasutaja Gaanajinxigo) saab auhinnaks Järvamaa kohalikku toodangut - Nööskleri mõdukojast selle pudeli mõdu.

Selleks, et pearaha auhind omale saada, tuleb Türi Turniiripokkeri Klubi teavitada pärast Kooritsa välja löömist. Täpsem info ja teavitamise võimalus SIIN.

Türi pokkeriliiga edetabel

Türi Turniiripokkeri Klubi karikasarja "Suvi2024" edetabel. Edetabelis näidatakse 16 parimat, tegelikult on punkte rohkematel.

Koht Mängija Punkte
1 Kaido "Gaanajinxigo" Koorits 28
2 Rainer "PeetriPull" Roomet 21
3 Tiiu "tiuks1" Naar 14
4 Kristo "kristoxyam" Korell 14
5 Marek "VilluVend" Lillemaa 14
6 Risto "tequs1" Hollo 13
7 Rene "Inimene38" Soldan 13
8 Madis "Mtalts" Talts 12
9 Rain "aceman104" Lantson 7
10 Gaius "GaiusJ" Jõgar 8
11 Marita "KimNamjoon" Mägi 8
12 Marek "Marek5" Liiva 6
13 Andrus "Andrusas68" Krass 5
14 Jaan "Inimpelmeen" Pehk 3
15 Robert "dampz" Tupits 2
16 Silver "Valiantsilver42" Lehtmets 2

Osalemine - liitu kohe

Osaleda saavad kõik. Türi Turniiripokkeri Klubi liikmelisust ei ole vaja, kuid turniirid on kaitstud parooliga ja parooli saamiseks tuleb enne liiga algust registreeruda.

Selleks tuleb saata sõnum läbi Türi Turniiripokkeri Klubi Facebooki lehe või WhatsApp'i rakendusse numbrile 5288817 oma nime ja Coolbeti pokkerinimega.

Coolbeti pokkerinime saamiseks avada Coolbet ja logida enda pokkerikontole (või avada pokkerikonto).

Seejärel kirjutada pokkeritoa otsingusse "Türi", mis reastab turniirid. Liigaturniirid kannavad nime "Türi Pokkeriklubi Karikasari".

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.