Avaldatud: 7. märts 2015

Hollandi pokkerimängija püstitas Supernova Elite VIP-taseme saavutamises uue rekordi

24-aastasel hollandlasel Martijn «Quadchrazs» Ardon’il kulus Supernova Elite VIP-taseme saavutamiseks 52 päeva, mis on kõigi aegade uus rekord.

Rekordi püstitamiseks mängis mees üle 50 000 hyper turbo Sit & Go turniiri, mille osalustasud olid vähemalt 100 dollarit ning kõige edukamal päeval kogus üle 35 000 punkti.

Hollandlase enda sõnul oleks ta suutnud saavutada Supernova Elite VIP-taseme kiiremini ja algseks eesmärgiks oligi 15. veebruar, aga paraku mees haigestus kõhugrippi ning seetõttu mõndadel päevadel jäi mängitud turniiride arv soovida.

Varasema rekordid Supernova Elite saavutamiseks

2011. aastal Andrew «azntracker» Li saavutas Supernova Elite VIP-taseme 59 päevaga, mida peeti väga heaks tulemuseks. Kaks aastat hiljem purustas uue rekordi Ryan «MouldyOnions» Bell, kellel võttis ühe miljoni punkti kogumine 53 päeva.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal