Avaldatud: 20. juuli 2010
Kategooria: Uudised

PokerStarsi ametlik vastus juuli botiskandaalile

18-ndal juulil edastas maailma suurim rahalaudade andmekogumisportaal PokerTableRatings.com uudise, kus kahtlustatakse kümmet PokerStarsi kontot programmeeritud mängimises. Loe täpsemalt: https://www.pokkeriprod.com/2010/07/1…itud-mangijad/
20-ndal juulil andis PokerStars.com ametliku teate ja vastas olulisematele küsimustele seoses tolle skandaaliga TwoPlusTwo foorumi SELLES postituses.

Ametlikus teadaandes selgitakse, et kontosid hakati uurima 13-ndal juulil, kui TwoPlusTwo foorumi kasutaja “malloc” tegi sellekohase teema TwoPlusTwo foorumitesse (teema asub SIIN) ning teavitas ka probleemist PokerStarsi. Tõsi, juba aprilli lõpus avaldati Intellipokkeri foorumis esimest korda teema kahtlustavate kontode kohta aga kahjuks seekord keegi PokerStars ei teavitud.

13-ndal juulil reageeris PokerStars kasutaja “malloci” teavitusele ja edastas probleemi PokerStarsi kokkumängu uurimise osakonnale, kust see saadeti edasi 14-ndal juulil meeskonnale, kes tegeleb programmeeritud kontode ehk botinduse uurimisega. 16-ndaks juuliks oli PokerStarsil vettpidavaid tõendeid, et kontode taga mängib programm mitte inimene aga kuna taheti leida veel samade iseloomujoontega mängijaid siis koheselt juba kindlaks tehtud kontosid ei suletud. Vastasel korral oleks programmiomanik avastamata kontodel teinud väljamaksed ning põgenenud rahadega.

Samal päeval (16 juuli) ilmus PokerTableRatings.com-is uudis (http://www.pokertableratings.com/blo…on-poker-stars) ja 17-ndal juulil sulges PokerStars bottide kontod. 19-ndal juulil leiti uurimise käigus veel kaks uut kontot, mis tõenäoliselt kuulusid täpselt samale inimesele või inimeste grupile ning suleti needki.

PokerStars.com kinnitas, et neil on väga hea bottide avastamise süsteem, mis peamiselt keskendub leidmaks kontosid, mis käituvad väga erinevalt inimestest ning mis ei ole vastavuses inimeste võimetega. Kahjuks ei jälgi nad limiitidest liikumist ja samuti ei võrdle mängijaid, kes omavad väga sarnast mängustrateegiat. Väga palju mängijaid mängivad vägagi sarnaselt aga siiski nad ei ole botid ning neil ei ole omavahel mitte mingisugust muud seost.

See muidugi ei tähenda, et PokerStars ei suuda leida botte. Näiteks ainuüksi viimase nelja kuu jooksul on leitud ja eemaldatud mängust 258 programmeeritud kontot ja ühelgi korral neist ei ole teavitajaks olnud mängijad vaid avastatud on need tänud PokerStarsi tõhusale bottide avastamise meetoditele.

Kahjuks alati suudab keegi jääda märkamatuks aga igakord kui PokerStars leiab boti, kes jäi alguses märkamatuks siis õpitakse vigadest ning täiendatakse oma tööriistu ning muudetakse avastamine veelgi tõhusamaks selgitas PokerStarsi esindaja.

Lõpetuseks PokerStarsi töötaja lisas, et nad teevad kõik, et mängud oleksid ausad ja nad ei lase programmeeritud kontodel mitte mingiljuhul mängida nende toas, isegi kui nad genereerivad palju reiki! PokerStarsi eesmärk on aus ja õiglane mäng.

Kokku botid võitsid 12 konto peale $223,150. Sellest $74,349 kasumit tuli mängust, $6,305 VIP Freerollide võitutdes ja $142,405 erinevatest boonustest. Kokku PokerStars konfsikeeeris $2084 kontodelt ja $4456 kulutamata FPP-dest.

PokerStarsi ametlik teadaanne: http://forumserver.twoplustwo.com/sh…postcount=1001

Kommenteeri artiklit€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal