Avaldatud: 19. jaanuar 2013

PokerStars plaanib kaotada kalastamise ehk bumhuntingu

PokerStarsi esindaja Steve andis Two Plus Two foorumite vahendusel teada, et nad plaanivad kaotada ära kalastamise (bumhunting).

Esmaseks plaaniks on ära kaotada kindla laua valik (table selection). Kõik sama limiidi ja tüübiga lauad kombineeritakse üheks ja vajutades nupule «Mängi nüüd» viiakse sind esimesse käimasolevasse lauda.

Kui laudu ei ole või kõikide laudade kohad on hõivatud, siis pakutakse võimalust lisada end ootenimekirja või hoopis alustada uus laud.

PokerStarsi enda sõnul on vaja muudatust, sest nad on saanud mitmeid kaebusi nõrgematelt mängijatelt ja nõrkade mängimise jahtimisele spetsialiseerunud tarkvara ning mängijate areng viimastel aastatel on olnud meeletu.

Võib arvata, et see suunitlus ei muutu vaid pigem süveneb veelgi. Näiteks kõrgemate panustega laudades on saavutatud juba hetk, kus mängitakse ainult siis, kui lauas on üks nõrk mängija ja see trend liigub järjest madalamatele limiitidele.

Idee on pälvinud Two Plus Two foorumis väga palju negatiivset tagasisidet. Mängijate algatusel tehti küsitlus, kus osalesid PokerStarsis enim reiki maksnud mängijad. 100NL ja 200NL regulaarsetest mängijatest olid 30 muudatuse vastu ja üks poolt ning 400NL+ kümnest küsitletust üheksa vastu.

Teema loodi avatud aruteluks, aga siiski tundub, et mängijate tagasisidet ei võetud kuulda ning otsus on juba tehtud. Vene keelses pokerstrategy.com foorumis PokerStarsi esindaja kirjutab: «Me oleme saanud nõrgematel mängijatel väga palju kaebusi ja see on põhjuseks, miks me võtsime vastu antud muudatused ja see jõustub varsti».

Samas PokerStarsi, ega nende esindaja, ei ole TwoPlusTwos kinnitanud ega ümberlükanud, kas muudatus jõustub või mitte.

Vastava sisulise teema leiab SIIT.

Toimetaja arvamus

PokerStarsi tähelepanu juhtimine probleemile on väga hea ja tervitatav, aga nende lahendused võiksid olla paremad. Hetkel piiratakse kõikide mängijate s.h. ka nõrgemate mängijate valikuvõimalusi ja põhimõtteliselt tehakse rahalaudadest väiksem Zoomi versioon.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal