Avaldatud: 1. oktoober 2018
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Pokerstars lasi VR-pokkeritoa testimisse

Pokerstars teatas hiljuti, et nad alustasid Pokerstars VR-i piiratud beeta-testimist. Mäng saab saadavaks Oculus Steam, HTC Vive ja Steam platvormidel.

Uus mänguversioon peaks tekitama tunde, nagu siseneksid päris kasiinosse. Ainult, et kõik on virtuaalne. Kuigi vastased tulevad igast maailma nurgast, saab mängija nende võimalikke live tell‘e õppida, ning nendega isegi reaalajas rääkida. Ole tsiviliseeritud ja jaga toitu, telli jooke või vaata spordistriime. Või kui see pole Sinu stiil, viska vastaseid toiduga, suitseta sigarit..

Pokkerituba tuleb häälkäskluste toega, et saaks mängida vabade kätega. Pokerstars VR-il on võimalus ka oma mängu striimida.

Pokerstars’i pokkeri innovatsiooni ja operatsioonide juht Severin Rasset: “Pokerstars VR on ideaalne võimalus kasutada seda hämmastavat tehnoloogiat, et luua pokkerimängijatele midagi unikaalset. Pokkeri olemus on suhtlemine. See on inimesi omavahel kokku toonud juba üle sajandi. Oleme erutatud, et saame investeerida uue ajastu mängu, ning sellega anda võimalus mängijatele kohtuda uues virtuaalreaalsuse dimensioonis.”

Eeldatavasti lastakse mäng välja selle aasta lõpus.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal