Avaldatud: 1. august 2017
Kategooria: Uudised / Välisuudised

Põhja-Korea häkib pokkerisaite, et rahastada oma tuumaprogrammi

Lõuna-Korea küberruumieksperdid finantsjulgeolekuinstituudist (FSI) avaldasid eelmisel neljapäeval aruande, milles kirjeldati, kuidas totalitaarne diktatuur on rahastanud häkkereid, et varastada raha erinevatest internetiallikatest, sealhulgas väidetavalt online-pokkerisaitidelt.

Kahtlustatakse, et raha kasutatakse riigi agressiivse tuumarelvade programmi rahastamiseks.

Usutakse, et Põhja-Korea tuumarelvade programmi peatamiseks tehtud rahvusvaheliste sanktsioonide kehtestamine on viinud riigi küberkuritegevuse kasvule, et saada kätte internetis olevat raha ja pääseda ligi erinevate riikide salastatud sõjalistele ja valitsuse dokumentidele.

Raportis öeldakse ka, et lisaks pangakaartide andmete ja kasutajate identifitseerimisinfo vargusele, installivad küberkurjategijad ka pahavara online-hasartmängudes petmiseks.

Küberjulgeoleku uurijad kahtlustavad Kim Jong Un’i režiimi viimaste aastate kõige laastavamatel rünnakutel. Põhja-Koread kahtlustatakse grupeeringu «Lazarus’e» taga olevat, mis on suures osas seotud eelmise aasta Bangladeshi keskpangast 62 miljoni naelsterlingi vargusega ja 2014. aastal Sony Pictures’isse häkkimisega.


Kim Yong Un istub ja ootab Isildur1-e, et mängida natuke high stakes heads-up’i??? 😉

New York Times’i arvates toetab Põhja-Korea umbes 1700 riiklikku häkkerit, keda abistab lisaks 5000 juhendajat ja tugipersonali inimest. Häkkerid töötavad välismaal seaduslikel töökohtadel ja ootavad Pyongyang’ist juhiseid enne nende rünnakute käivitamist.

Pole üllatav, et Põhja-Korea eitab kõiki süüdistusi ja süüdistab omakorda Lõuna-Koread ja USA-d enda laimamises.

Allikad: businessinsider.com, The New York Times, highstakesdb.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal