Avaldatud: 28. oktoober 2013
Kategooria: Kampaaniad / Uudised

Pafi mängija võitis Mega Fortune jackpotiga 3,2 miljonit eurot

paf_oct_jackpot_inpostpng

22. oktoobril võitis 30-aastane soomlane Paf portaalis 3,2 miljoni euro suuruse Mega Fortune jackpoti. .

Soomlane mängis viie euro suuruste panustega Mega Fortune mänguautomaadil.  Kui ta oma võitu märkas, siis ta ei suutnud seda uskuda ning arvas, et mõni häkker on Pafi veebilehel midagi korda saatnud. Võidetud rahad lubas soomlane investeerida mõistlikult.

Ka varasemalt on Pafis välja loositud suuri jackpote. 21. jaanuaril loositi välja 17,8 miljoni euro suurune jackpot, mis oli ühtlasi maailma suurim online jackpot. Mõned kuud varem võideti Arabian Nights jackpot kogusummas 8,65 miljonit eurot. Mõlemad suurvõidud läksid Soome.

Paf portaali konto registreerimine

Konto registreerimine on tasuta ja seda saab teha SIIN. Registreerides liitud automaatselt Pafi uudiskirjadega ning kõik magusamad pakkumised tulevad otse Sinu e-posti aadressile.

Vaata videot õnnelikust jaotusest

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.