Avaldatud: 28. november 2023

Mängi Optibetis igal täistunnil tasuta turniire ja võida pärisraha niisama

Optibeti pokkeritoas toimuvad absoluutselt igal täistunnil tasuta turniirid, mille auhinnafond on $50 kuni $200 ja nii ööpäevaringselt. Osalemine on täiesti tasuta.

AVA OPTIBETI POKKERja osale iga tund tasuta turniiril

Kuidas osaleda?

Osalemiseks ei ole vaja teha muud, kui KLÕPSATA SIIN ja logida kontole. Kui konto puudub, siis registreeruda kasutajaks. Seejärel valida peamenüüst POKKER.

Pärast seda laadida alla pokkeritarkvara arvutisse või rakendus mobiili ning logida pokkerikontole. Valida turniiride (Tourneys või Turniirid) menüü ja kirjutada otsingusse «Free to Play».

Peale seda ilmuvad kõik igatunnised tasuta turniirid. Kokku on ööpäevas 24 tasuta turniiri, millede kogu auhinnafond on $2500.

Kuna osalemine on täiesti tasuta, siis on see suurepärane viis alustada ja proovida pokkerit täiesti riskivabalt.

Auhinnad makstakse välja Partydollarites, mida on väga lihtne läbi ja mängida, sest neil on kõigest 1-kordne läbimängimise nõue.

Boonus ja rakeback

Lisaks, kui avada Optibeti konto, antakse koheselt ka $2010 boonust. Sissemakset ei ole vaja teha. Lihtsalt avada Optibet läbi selle lehel olevate viidete. See ei ole veel kõik.

Kõik konto avajad koheselt kvalifitseeruvad ka 40% rakeback'ile, mis makstakse välja igal esmaspäeval pärisrahas Optibeti kontole. Kel rohkem huvi, siis lugeda täpsemalt Optibeti boonuse ja rakebacki kohta.Liitu Optibeti pokkeriga

Kõik, kes liituvad Opibeti’i pokkeriga, saavad $2010 boonust ja 40% rakebacki ilma sissemakseta.

Jah! Sissemakset ei ole vaja teha. Lihtsalt ava tasuta konto ning koheselt kvalifitseerud boonusele ning rakebackile.


Või loe rohkem Optibeti pokkeri kohta.

Samal Teemal