Avaldatud: 23. märts 2011
Kategooria: Kampaaniad

Olympic Online: “Beat It”

Alates 28-ndast märtsist vältab Olympic Online pokkeritoas uus, põnev ja võimas nelja nädalane „Beat it“ võistlus, kus erinevalt tavapärasestele reik racedele ei piisa enam ainult FPP-dest (reigist) vaid tuleb olla ka oskuslik pokkerimängija, sest arvesse võetakse ka võidud. Parima kümne mängija vahel jagab Olympic Online kuu lõpus laiali tervelt $4000 auhinnaraha!

Kuidas siis biitida?

Esiteks tuleb iga nädal koguda võimalikult palju FPP-sid mängides turniire või pokerdades rahalaudades! Iga nädal koostab Olympic Online edetabeli, mille 30 suurimat FPP kogujat saavad punkte. Kõige aktiivsem punktikoguja saab 30 punkti, teine koht 29 ja sealt edasi kuni 1 punktini välja.

Siis võetakse need 30 FPP kogujat ja vaadatakse palju nad pokkerit mängides nädalas plussi jäid. Kõige rohkem teeninud mängija saab lisa 30 punkti, teine 29 jne. kuniks 1 punktini välja. Nii FPP-de kogumise kui sissetuleku eest saadud punktid liidetakse nädala lõpus kokku ning need lähevad kokkuvõtvasse edetabelisse. Pea meeles, et ainult 30 parimat FPP kogujat kvalifitseeruvad pokkeris teenitud summadelt antavate lisapunktide saamiseks ja ühtlasi ka võistluses osalemiseks! Seega vaata, et sa siis laudades FPP-sid kogud ning samal ajal alistad oma vastaseid kui kärbseid… Vastasel juhul need kärbsed alistavad sinu…

Iga nädal alustavad osalejad puhtalt lehelt FPP-de kogumist. Kokkuvõtvas edetabelis kajastatakse kõik nelja nädala jooksul teenitud edetabelite punktid ning kümme kõvemat pokkerihaid istuvad juba 27. aprillil Beat It finaallauda, mille auhinnafondiks on $4000. Mis eriti hää – kõik finaallaua mängijad on juba rahades.

Võtad selle väljakutse vastu? Kui jah siis liitu Olympic Online pokkeritoaga läbi PokkeriProd.com saamaks lisa rakebacki ja hüvesid. Liituda saab SIIN ning foorumi teema, kus on põhjalik analüüs Olympic Online pokkeritoa kohta, vastatakse küsimustele jms. leiab SIIN.

Kommenteeri artiklit€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal