Avaldatud: 10. jaanuar 2024
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Olympic Grand Slam League ranking - vaata edetabelit

Olympic Grand Slam League ranking - vaata edetabelit

Olympic Grand Slam League ranking on Mustika, Järve ja Olümpia kasiinos teenitud pokkeriturniiride punktide edetabel (ranking).

AVA RANKINGU EDETABELja registreeru turniiridele varakult

RANKINGU KLUBID: OLÜMPIA TURNIIRID | JÄRVE TURNIIRID | MUSTIKA TURNIIRID

Olympic Grand Slam League ranking

Olympic Grand Slam League ranking on Olympicu edetabel, milles lähevad arvesse Mustika kasiinos, Järve kasiinos ja Olümpia kasiinos kogutud pokkeriturniiride punktid.

Mis kasiinod lähevad arvesse?

Grand Slam Laague edetabelis lähevad arvesse punktid, mis on kogutud Mustika kasiinos, Järve kasiinos ja Olümpia kasiinos.

See tähendab, et kui mängija mängib pokkeriturniire näiteks Olümpia kasiinos ja järgmisel päeval Mustika kasiinos, siis mõlemas kasiinos teenitud punktid lähevad sama edetabelis arvesse.

Seega parima koha Grand Slam League Ranking edetabelis saavutamiseks tuleks mängida võimalikult palju Olympicu pokkeriturniire Mustika, Järve ja Olümpia kasiinos.

Vaata rankingus arvesse minevaid turniire: (tulevased):

NB! Ülaltoodud viitelt leiab ainult tulevased pokkeriturniirid! Kui turniir on alanud ja turniiril on hetkel hiline registreerumine, siis valid filtrist 'Eelmised 30 päeva' ja vajuta nupule 'Filter'.

Punktide arvutuse meetod on keerulisem ja see on leitav SIIT. Lihtsustatult öeldes, et mida rohkem turniire mängid ülaltoodud kasiinodes ja parema koha saavutad, seda rohkem punkte teenid ja parema koha edetabelis saavutad.

Edetabeli auhinnad

Iga kvartali lõpus (kolme kuu järel) 20 mängijat, kes on kogunud enim Grand Slam League ranking punkte, saavad õiguse osaleda täiesti tasuta finaalturniiril.

Turniiril osalemine on küll tasuta, aga auhindu jagub viiele mängijale, millest võitjale €300, teisele kohale €200 ja kolmandale kohale 125. Neljanda ja viienda koha omanik saavad mõlemad igaüks €75.

Finaalturniir toimub kalendrikvartalile järgneval kuul ühes Olympic Casinos, millest antakse eraldi teada.

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.