Avaldatud: 31. märts 2024
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

OlyBet Egghunt 2024 põhiturniiri võitis Vadim Guk, teenides €14 764

OlyBet Egghunt 2024 põhiturniiri võitja Vadim Guk. Autor/allikas: Olympic-Poker Club.

OlyBet Egghunt 2024 põhiturniirist võttis osa 168 mängijat ja sooritati 261 osalust. Turniiri võitis Vadim Guk, teenides €14 764.

OlyBet Egghunt 2024 põhiturniir

Kahe päeva pikkune ja 250-eurose osalustasuga turniir algas reedel, 29. märtsil kell 17:00, ja esimesel päeval mängiti 40-minutiliste tasemete juures kuni 12. taseme lõpuni. Teist päeva jätkati laupäeval, 30. märtsil kell 13:00.

Hiline registreerumine oli avatud kogu esimese päeva vältel ja ka teisel päeval kaks esimest 40-minutilist mängutaset. Kokku registreerus turniirile 168 mängijat, kellest igaüks võis teha kogu hilise registreerumise perioodi piiramatu arvu tagasioste.

Tagasiostu võimalust kasutati 93 korda, mis andis lõplikuks osalemiste arvuks 261 ja auhinnafondiks pärast teenustasusid 55 123.20 eurot. Auhinnafondist said osa 31 kõrgeima koha saavutanud mängijat, millest esikohale 14 764 eurot.

Rahalised kohad, finaallaud ja võitja

Rahalistele kohtadele jõuti teise päeva õhtul kell 18:58, mis garanteeris igale osalejale €460 auhinnaraha. Kaheksa mängijaga finaallauda jõuti kell 23:10, ja see tähendas võistlust suurematele rahakohtadele, kus iga mängija kukkumise järel tõusid ka auhinnarahad.

Finaallauas võitja selgitamine võttis aega kolm ja pool tundi ning võitjaks osutus Vadim Guk. Kokku kestis turniir 31 mängutaset, mis ajaliselt teeb üle 1240 mänguminuti (ligi 21 mängutundi). Sellele lisanduvad 15-minutilised pausid, mida oli kümme ning mis tähendab kahte ja poolt lisatundi, mis tuleks turniiri kestvusele juurde lisada.

8. koht Janno Pikkat Eesti €1330

Rahalistele kohtadele jõudsid 31 mängijat. Lõplik osalejate arv ja nende lõplikud kohad täisnimedega on leitav SIIT.

Egghunt tänased turniirid

Egghunt 2024 pokkerifestival kestab veel terve tänase päeva. Kell 16:00 algas põhiturniiri miniversioon, mille osalustasu on 80 eurot ja hiline registreerumine avatud kuni kella 18:40ni.

Seejärel algab kell 20:00 Pot Limit Omaha Progressive Bounty turniir, mille osalustasu 150 eurot ning õhtut ja festivali lõpetab kell 23:00 algav OlyBet Egghunt 2024 turbo turniir. Osalustasu 50 eurot.

Samal Teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.