Avaldatud: 16. november 2023

Võta WRC ralli lõpu puhul €25 riskivabalt ja lisaks 10-eurone tasuta panus

Võta WRC ralli lõpu puhul €25 riskivabalt ja lisaks 10-eurone tasuta panus

Sel nädalavahetusel toimub WRC Jaapani etapp, mis ühtlasi lõpetab 2023. aasta WRC hooaja. Vaatamata sellele, et ralli ei ole veel läbi, ei ohusta Kalle Rovanperät enam keegi ja tema on 2023. aasta maailmameister.

Aga see ei takista kaasa elamast Ott Tänakule. Kaasa elamist vürtsitab OlyBet suurepärase pakkumisega, kus iga uus sissemakse tegija saab panustada ja võita pärisraha täiesti riskivabalt.

Selleks lihtsalt KLÕPSA SIIN ja liitu OlyBetiga. Liitumisel kasuta boonuskoodi SPORT25 . Pärast seda tee vähemalt 25-eurone sissemakse ja panusta mis tahes matšieelsele (pre-match) või live mängule üksikpanusega.

Kui panus peaks kaotama, saad raha tagasi (kuni €25) ja kui panus peaks võitma, saad võidud omale. Seega soovitame teha €25 sissemakse ja panuse suurusega TÄPSELT €25. Sel juhul, kui panus kaotab, saad oma panustatud €25 tagasi. Kui aga panus võidab, siis saad kogu raha omale.

Kõik makstakse välja pärisrahas. Kaotuse korral saad tagasi €25 pärisraha. Võidu korral makstakse võidud välja pärisraha. Laekumine toimub kontole koheselt ja raha võid kasutada oma äranägemise järgi, kasvõi koheselt välja kanda. Seega täiesti riskivaba pakkumine.

Lisaks €10 tasuta panus

See ei ole veel kõik. Kui oled €25 panuse ära kasutanud ja tulemused selgunud, siis saad niisama ka €10 FreeBeti ehk 10-eurose tasuta panuse.

10-eurost tasuta FreeBet panust saad kasutada mis tahes matšieelses või livemängus üksik või - mitmikpanusena koefitsiendiga 1.6 või kõrgem. FreeBet panusega saadud võidud makstakse välja pärisrahas. Loe rohkem OlyBeti FreeBeti kasutamise kohta.

VÕTA €25 RISKIVABALT SIIT »

Sarnasel teemal

Mängi ka maailma suurimas pokkeris

Mängi maailma suurimas GGPokeris läbi OlyBeti koos tuhande dollari suuruse pokkeriboonusega. Boonuse saab kohe, sissemakset ei ole vaja teha.

Mängi siin

Kui mängid läbi LÄBI SELLE VIITE ja kasutad boonuskoodi CAS25 ning teed €25 sissemakse, saad lisaks mängida €25 eest slotimänge riskivabalt ja kui €25 eest mängitud, siis ka €10 kontole niisama.