Avaldatud: 10. aprill 2018
Kategooria: Kampaaniad / Siseuudised / Uudised

Igale uuele liitujale €20 spordiennustus raha

Kõik, kes liituvad OlyBet’iga ja teevad 5-eurose sissemakse, saavad kontole juurde koheselt €20 spordiennustus raha ehk kontol on ennustamiseks €25.

€20 saamiseks ava OlyBet’i konto ja otsi lehe üleval olevalt menüü realt kommi pilt ning kliki «Aktiivsed kampaaniad» menüül ja aktiveeri kampaania «HULLUMAJA». Seejärel tee 5-eurone sissemakse ning loetud minutite jooksul laekub kontole €20 lisaraha.

Peale €20 kogusummas spordipanuste tegemist kantakse mõne minuti jooksul kogu järele jäänud boonus Sinu pärisrahasse. Seega, kui peaksid isegi kaotama absoluutselt kõik tehtud kohustuslikud panused, jääb Sinu raha ehk sissemakstud 5 eurot ikka alles.

Arvesse lähevad vaid panused, mis on tehtud sektsioonis SPORT ja mille panuse koefitsient on vähemalt 1.60 ning lisaks €20 saamiseks ei osale sissemaksed, mis on tehtud Skrilli kaudu.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal