Avaldatud: 8. november 2012
Kategooria: Arvamusartiklid / Uudised

Netipokker – pisike poisike suurte meeste mängumaal

Ameerika Hasartmängu Assotsiatsioon avaldas hiljuti järjekordse uurimuse, millest selgub, et ameeriklased kulutavad igal aastal internetis hasartmängudele 4 miljardit dollarit mitteametlikke kanaleid kasutades.

Caesars Entertainmenti, kellele kuulub World Series of Pokeri brand, arvutustel on online hasartmängu turu suurus 6 kuni 10 miljardit dollarit. USAs käimasoleva interneti pokkeri legaliseerimise taustal tunduvad eelnimetatud numbrid suured ning pokkerimängijate jaoks peaks USA turu avamisega mängud jälle kord paremaks muutma. Paraku aga seda siiski ei juhtu.

Esiteks räägitakse hasartmängu turust üldiselt ning ülaltoodud arvude sisse loetakse ka online kasiinod ning spordiennustuse leheküljed. Statistika järgi moodustavad aga just need suure osa interneti hasartmängudest .

Teiseks räägib Ameerika Hasartmängu Assotsiatsiooni avaldatud analüüs hüpoteetiliselt kõigist 50st osariigist. Tegelikult on mitmed osariigid seadusandlikus mõistes seotud juba mitmete teiste regulatsioonidega ning uus seadus ei muudaks neis osariikides midagi. Võimalik, et reguleeritud hasartmängu turg saab olema ainult 20-30 osariigis.

Kolmandaks pole online pokker üldse mitte nii atraktiivne operaatoritele, kui algselt tunduda võib.

Bwin.party viimase investoritele suunatud ettekande põhjal näeb hetke pokkeriturg välja selline. Tasub meeles pidada, et siin on arvestatud ainult inimesi, kes saavad mängida .com pokkerilehtedel. Graafikul pole arvestatud Hispaania, Prantsusmaa ja Itaalia mängijaid.

Pokerstars omab u. 50% turuosa. Full tilti ostmisega võib pokerstarsi turuosa veelgi tõusta. Teiste väiksemate online pokkeri teenust pakkuvate organisatsioonide turuosa jääb igal ühel 6% või veel vähema juurde.

Väikeoperaatorid pakuvad lisaks pokkerile ka spordiennustust ning kasiino mänge. Need moodustavad suurema osa käibest nagu alljärgnevast 2012 poolaasta tulude tabelist näha.

Kompanii Online hasartmängu tulu Pokkeri tulu Pokkeri tulu protsent kogu tulust
William Hill 198.4 miljonit naela 11.0 miljonit naela 5.5%
Bwin.party 410.0 miljonit eurot 96.4 miljonit eurot 23.5%
888 Holdings 186.4 miljonit dollarit 41.3 miljonit dollarit 22.2%
Unibet Group 185.7 miljonit naela 11.3 miljonit naela 6.1%

Seega moodustab pokker ainult väikese osa kogutulust ning online hasartmängu operaatoritele on see pigem väike lisasissetulek kui põhituluallikas. Erinevad boonused, affiliated, rakeback ja kallis reklaam teevad uute tulijate turule tuleku samuti raskeks, sest pokkerimängijatel on väga lihtne teise operaatori juurde mängima kolida, kui ühe juures boonused lahti mängitud.

Täpsemalt saab lugeda Jeff Hwangi artiklist.

Lisa oma kommentaar€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal