Avaldatud: 9. detsember 2014
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Madis Müür registreeris Kings of Tallinn pokkerifestivali esimese meeskonna

Olybet Kings of Tallinn

Eesti edukaim turniiripokkerimängija Madis Müür registreeris veebruaris Eestis toimuva Olybet Kings of Tallinn pokkerifestivali esimese 4-liikmelise meeskonna, mis läheb turniirisarja raames püüdma ennustatavat 10 000-eurost parima tiimi auhinda.

Olybet Kings of Tallinn festivalile esimesena oma tiimi registreerinud pokkeritreener ja 2013. aasta pokkeri Eesti meister Madis Müür on pokkeriturniiridega enim teeninud Eesti mängija, olles live-turniiridelt kokku võitnud auhinnarahana üle 600 000 euro. Tema nimel on ka Eesti kõigi aegade suurima turniirivõidu rekord, mille tõi PCA pokkerifestivali põhiturniiri 4. koha eest teenitud ligi 470 000 eurot.

20 põnevast turniirist koosneval Olybet Kings of Tallinn pokkerifestivalil eraldatakse turniiride auhinnafondist 2% ja sellest summast moodustub parima tiimi auhind, mille oodatav suurus on 10 000 eurot. Tiimide liikmed koguvad turniiridel auhinnarahadesse jõudes oma meeskonnale punkte ning enim punkte teeniv tiim võidab tiitli Kings of Tallinn ning kopsaka rahalise preemia. Oma 4-liikmelise tiimi saab registreerida festivali kodulehel kingsoftallinn.com.

Müür soetas juba ka pääsme festivali 1100-eurosele põhiturniirile, sest kõigi vahel, kes ostavad registreeruvad põhiturniirile enne 22. detsembrit, loositakse festivali alguses välja üks, kes saab turniiri piletiraha tagasi. Lisaks saavad varajased reageerijad 50-eurot baarikrediiti ja soovi korral festivali ajaks majutuse partnerhotellidelt 10% soodsamalt.

Festivalile saab soodsamalt kvalifitseeruda Olybetis toimuvatel online-satelliitidelt. Järgmine 110-eurone ühe garanteeritud piletiga satelliit põhiturniirile toimub sel pühapäeval, alamsatelliidid toimuvad Olybetis igapäevaselt.

Lisa oma kommentaar »€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal