Kaarel Lepik võitis Unibet Open Kopenhaageni, teenides sellega 75 000 eurot
Avaldatud: 29. mai 2017
Kategooria: Live Turniirid / Uudised

Kaarel Lepik võitis Unibet Open Kopenhaageni, teenides sellega 75 000 eurot

Foto: Kaarel Lepik (Autor: Tambet «”Klamber» Kask, Unibet)

38-aastane Eesti pokkeriproff Kaarel Lepik võitis 25.-28. mail Kopenhaagenis toimunud maineka Unibet Open pokkeriturniiri ning teenis üle 75 tuhande euro auhinnaraha. 404 osalejaga suurvõistluse auhinnafond oli ligi 400 tuhat eurot.

Läbi satelliitturniiri Unibet Openile kvalifitseerunud Lepiku mäng sujus edukalt algusest lõpuni: ta lõpetas avapäeva liidrina ning alustas finaali suuruselt kolmanda punktisummaga. Hoolimata esikohaduelli keskel kogetud 8:93 kaotusseisust õnnestus Lepikul viimaks ka Fääri saari esindav taanlane Sigurd Carlsson üle mängida.

«Alguses tegid vastased üsna palju vigu, kuid turniiri edenedes muutus üldine tase tugevamaks. Esikohaduelli alguses mängisin paraku ise üsna ebakindlalt, kuid võtsin seejärel pausi, küsisin sõpradelt nõu ning suutsin viimaks oma mängu taas käima saama,» võttis tšempion Unibet Openil toimunu lühidalt kokku.

Pokkeriklubisse Insomnia kuuluv Lepik sai tuntuks 2015. ja 2016. aasta Eesti meistrivõistluste põhiturniiril, jõudes mõlemal korral finaallauda. «Siis võtsin ka pokkeri tõsiselt käsile ning liitusin Madis Müüri turniiritiimiga. Viimasel ajal olengi keskendunud online-pokkerile ning live-turniiridel pean end pigem asjaarmastajaks,» lisas Lepik.

Eesti pokkerimängijad näitasid väga häid tulemusi ka festivali raames toimunud kõrvalturniiridel. Unibeti esindusmängija Rauno Tahvonen võitis 158 osalejaga kahepäevase deep-stack turniiri (9870 eurot) ning tänavuste Eesti meistrivõistluste üldarvestuse edukaim mängija Marius Morel saavutas teise koha 102 osalejaga Progressive Super-Knockout turniiril (1140 eurot). Kokku võistles Taanis kümmekond Eesti pokkerimängijat.

2007. aasta detsembris alguse saanud Unibet Open on olnud aastaid üks populaarsemaid rahvusvahelisi turniire Eesti mängijate seas. Kuigi selle aja jooksul on jõudnud finaallauda mitmeid eestlasi, pärineb seni ainus Unibet Openi võit 2014. aasta hiliskevadest, mil Tallinnas toimunud suurvõistlusel triumfeeris Mauri Dorbek.€10 Pokkerisse

Kõik, kes avavad Unibet’i konto ja teevad esimese sissemakse, saavad koheselt €10 pokkerisse. Lisaks €200 boonust.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahamängudes ning pärast 750 flopi vaatamist on €10 ja selle tulemusena saadud võidud Sinu.


REEGLID JA TINGIMUSED
  • €10 lisatakse kontole rahalaua piletina.
  • €10 pilet lisatakse kontole koheselt pärast esimest sissemakset.
  • €10 piletit saab kasutada €0.02/€0.04 panustega NL Hold’em rahalaudades.
  • Kõik €10 pileti tulemusel saadud võidud lisatakse pileti summale juurde.
  • Piletil olev summa muutub sularahaks pärast 750 flopi vaatamist.
  • Kui piletil olev summa muutub sularahaks, siis see kuulub täielikult mängijale.

Seega avades Unibet’i konto nüüd, saad koheselt €10 täiesti tasuta mängimiseks. Kõik võidud liidetakse pileti summale juurde ja kui oled vaadanud ära 750 floppi, siis saad €10 kui ka selle tulemusena saadud võidud endale. Kui kaotad ei juhtu midagi.


Samal Teemal