Avaldatud: 1. detsember 2017
Kategooria: Kampaaniad / Siseuudised / Uudised

Jõulukuu alguse puhul kõikidele 37 tasuta spinni – lihtsalt logi kontole ja spinnid on Sinu


Jõulukuu alguse puhul avasid peaaegu kõik Eesti online kasiinod ja pokkeritoad jõulukalendri, kus iga päev on ootamas uus üllatus. Täna jagatakse ära suurel hulgal tasuta spinne.

15 spinni Maria Casinos

Kõige enne kasutada ära iga reedene pakkumine. Lihtsalt logi Maria kontole ning leia mäng Aloha!, kus ootamas 5 tasuta spinni. Seejärel avada jõulukalendrimäng Secrets of Christmas, kus samuti ootamas 10 tasuta spinni. Kui Maria konto puudub, siis selle saab avada SIIN.

10 tasuta spinni Unibet’is

Lihtsalt logi Unibet’i kontole (või ava konto) ning leia mäng Twin Spin Deluxe, kus ootamas 10 tasuta spinni. Kui Unibet’i konto puudub, siis selle saab avada SIIN.

12 tasuta spinni Betsafe’is

Betsafe’is logi kontole mobiliiga ning leia mäng Fruit Shop Christmas Edition. Koheselt pärast mobiilis mängu avamist saad 12 tasuta spinni. Kui Betsafe’i konto puudub, siis selle saab avada SIIN.

ADVENDIKALENDER 2017 PAKKUMISED

See ei ole veel kõik. Ka teised pakkujad avasid jõulukalendrid, kus ootamas ka muud auhinnad, loosid ja tasuta spinnid, mis nõuavad tingimuste täitmist. Vaata kõiki kasiino, spordiennustuse ja pokkeri advendikalendri pakkumisi.Betsafe Tasuta Boonus

Kõik, kes avavad Betsafe'i pokkerikonto, saavad kuni €1000 boonust ilma sissemakseta. Lisaks 20 spinni täiesti tasuta.

Pokkeriboonuse valimiseks ava konto ja vali Betsafe Pokker lehelt boonuskood. 20 tasuta spinni antakse mängus Wolf Cub - lihtsalt ava mäng.


REEGLID JA TINGIMUSED

Samal Teemal

TASUTA €10 POKKERISSE

Avades tasuta Unibet Pokkeri konto ja tehes €10 sissemakse, saad koheselt €10 kontole.

€10 saab kasutada €0.02/€0.04 rahalaudades. Loe edasi »


AVA TASUTA KONTO

€10 POKKERISSE